super@urok-ua.com

Конспект уроку з інформатики для 9 класу на тему: Пристрої введення та виведення даних. Правила техніки безпеки під час роботи на комп’ютері. Інструктаж з ТБ. Практична робота № 1. Робота з клавіатурним тренажером.

Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики для 9 класу на тему: Пристрої введення та виведення даних. Правила техніки безпеки під час ...

Урок вивчення нового навчального матеріалу та набуття практичних знань та вмінь. На даному уроці відбувається ознайомлення дітей з пристроями введення та виведення даних, правилами техніки безпеки під час роботи на комп’ютері, набуття навичок роботи з клавіатурою; розвиток мислення, пам’яті, уваги.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

  • : Козадаєва Ольга Сергіївна
  • : вчитель інформатики
  • : Радомишльська загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів № 5 ім. В.М. Чорновола
  • Конспект уроку з інформатики для 9 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ольга Сергіївна, гарно оформлений конспект у вигляді таблиці. Хороша презентація. В обладнанні доцільно вказати на якому тренажері працюєте: BabyType, Stamina, Шестопалова. Дякую за конспект та презентацію.

  2. Перепрошую за відвертість! Але де сам урок? Є Мета, а потім зразу ж додатки. Презентація не дороблена, не має не висновків, не завдань. Можливо, автор щось переплутав і завантажив не ті файли.