Відкритий урок з основ здоров’я 3 клас “Причини виникнення пожежі – порушення правил протипожежної безпеки. Правила поведінки під час виникнення пожежі.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Відкритий урок з основ здоров’я 3 клас “Причини виникнення пожежі – порушення правил протипожежної безпеки. ...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Староостропільське навчально-виховне об'єднання "Дошкільний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія" Старокостянтинівського району Хмельницької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

 Ознайомити учнів із вогнем і його властивостями; закріпити знання про причини виникнення пожежі і правила поведінки під час пожежі; розвивати вміння знаходити вихід з небезпечної ситуації без паніки і зайвої метушні; виховувати потребу в турботі про власну безпеку та безпеку оточуючих.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель зуміла організувати навчальну діяльність так, щоб тема стала для учнів зрозумілою, корисною. За бажанням, можна застосувати парну , групову роботу. Сподобалось оформлення конспекту, презентація. Дякую.

  2. Урок виховує в дітей відповідальність, обережність,вчить бути не байдужим до чужого горя. Формує уявлення про умови виникнення пожежі, та вміння поводити себе в критичній ситуації. Презентація доповнює матеріал уроку. Дякую.

  3. Вчитель творчо підійшов до уроку, прекрасна презентація, учні знайомляться із вогнем і його властивостями, причинами виникнення пожежі і правилами поведінки під час пожежі. Гарний урок.