Виховний захід з протипожежної безпеки “Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід з протипожежної безпеки “Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна”
Посада: вихователь ГПД
Місце роботи: Харківський навчально – виховний комплекс №180

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід сприяє формуванню поняття “вогонь – друг, вогонь – ворог”.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Валентина Павлівна в доступній для дітей формі пояснює правила поведінки під час пожежі. В цьому допомагають літературний, ігровий матеріали. Подібні заходи забезпечують формування свідомої поведінки в екстремальних ситуаціях.

  2. Виховний захід з протипожежної безпеки насичений загадками, іграми, поезією, інсценізацією, що забезпечує формуванню пізнавальної активності школярів. Важливий матеріал для учнів, батьків, учителів. Дякую.

  3. Заходи на цю тематику класні керівники проводять щорічно, але найважливіше під час проведення такої роботи вплинути на учнів, зосередити їхню увагу на головному. Ви підібрали чудовий матеріал, яким справді можна зацікавити учнів.

  4. Виховний захід з протипожежної безпеки в ігровій невимушеній форм, безперечно, зацікавить школярів.Вони легко опанують необхідні знання і запам”ятають, як потрібно діяти в певних ситуаціях з вогнем.Дякую

  5. Ваш захід насичений віршами, іграми, загадками, інсценізацією на протипожежну тематику. Це неабияк підвищить інтерес учнів до ознайомлення з небезпекою, яка може трапитися від вогню. Цікава розробка.