super@urok-ua.com

Конспект уроку з хімії для 8 класу на тему: “Кислоти: склад і назви, класифікація,фізичні властивості. Поширеність у природі. Заходи безпеки під час роботи з кислотами.

Автор матеріалу: Конспект уроку з хімії для 8 класу на тему: “Кислоти: склад і назви, класифікація,фізичні властивості. Поширеність...

До конспекту уроку додається презентація, використання мультимедійні інтерактивні вправи;мета уроку розширити знання про класифікацію неорганічних речовин на прикладі кислот, формувати поняття «кислота», ознайомити учнів зі складом, формулами, назвами, класифікацією та поширеністю кислот у природі;вміти наводити приклади оксигеновмісних і безоксигенових, одно-, двох-трьохосновних кислот

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

  • : Антоненко Ольга Олександрівна
  • : вчитель хімії
  • : Вершино – Кам'янський навчально- виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"
  • Конспект уроку з хімії для 8 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сподобався організаційний момент, фронтальне опитування у вигляді гри “М*ячик”, багато інтерактивних вправ, що стимулюють мислення учнів. Опорні схеми дозволять добре опанувати тему уроку.Дякую!

  2. Ольга мені сподобався ваш урок. Особливо повідомлення, які ви підібрали до матеріалу. Дуже гарно повторюєте правила техніки безпеки. Вправи використанні на уроці дають можливість учням засвоїти навчальний матеріал.