mail@urok-ua.com

Конспект уроку інформатики з презентацією. Тема: ” Знайомство з середовищем програмування. Елементи вікна середовища програмування.”

Конспект уроку інформатики з презентацією. Тема: ” Знайомство з середовищем програмування. Елементи вікна середовища програмування.”
Дана розробка уроку з презентацією може бути використана під час проведення перших уроків вивчення розділу “Основи подійно- та об’єктно-орієнтованого програмування” 8 клас

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1654

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. В презентації не відображаються слайди з 2 по 6, конспект за структурою сподобався, на майбутнє, дізналась нещодавно в олімпіадному програмуванні на міжнарі використовуєься 2 мови: С++, Java, бо ми з колегою ведемо С#. Дякую.

 2. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку досягнуто . Дякую.

 3. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку дос?ягнуто. Дякую.

 4. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку досягнуто. Дякую.

 5. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку досягнуто. Дякую.

 6. Учні знайомляться із середовищем програмування. Етапи уроку чітко прописані ,проілюстровані схемами. Завдання дібрано відповідно мети уроку, обов*язковим є повторення техніки безпеки, присутня оздоровча хвилинка.

 7. Звичайний робочий урок. Спланований з урахуванням усіх потрібних компонентів, які вимагаються чинною програмою та правилами техніки безбеки. Немає нічого зайвого, вся увага концентрується на засвоєнні нової теми. Доповнює конспек послідовна і зрозуміла презентація.

 8. Методично грамотно розроблений урок, включає всі необхідні етапи. Добре, що повторили правила безпечної поведінки за комп’ютером, молодці, що провели вправи для очей. Дякую!