Конспект уроку інформатики з презентацією. Тема: ” Знайомство з середовищем програмування. Елементи вікна середовища програмування.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку інформатики з презентацією. Тема: ” Знайомство з середовищем програмування. Елементи вікна середови...
Посада: Вчитель інформатики
Місце роботи: Мішково-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вітовький район

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку інформатики з презентацією. Тема: ” Знайомство з середовищем програмування. Елементи вікна середовища програмування.”
Дана розробка уроку з презентацією може бути використана під час проведення перших уроків вивчення розділу “Основи подійно- та об’єктно-орієнтованого програмування” 8 клас

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. В презентації не відображаються слайди з 2 по 6, конспект за структурою сподобався, на майбутнє, дізналась нещодавно в олімпіадному програмуванні на міжнарі використовуєься 2 мови: С++, Java, бо ми з колегою ведемо С#. Дякую.

  2. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку досягнуто . Дякую.

  3. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку дос?ягнуто. Дякую.

  4. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку досягнуто. Дякую.

  5. Традиційний урок інформатики. Один етап уроку планомірно переходить у наступний. Розкрити тему уроку допомогає презентація.Учитель з інформаційними технологіями поєднує здоров’язберігаючі. Мети уроку досягнуто. Дякую.

  6. Учні знайомляться із середовищем програмування. Етапи уроку чітко прописані ,проілюстровані схемами. Завдання дібрано відповідно мети уроку, обов*язковим є повторення техніки безпеки, присутня оздоровча хвилинка.

  7. Звичайний робочий урок. Спланований з урахуванням усіх потрібних компонентів, які вимагаються чинною програмою та правилами техніки безбеки. Немає нічого зайвого, вся увага концентрується на засвоєнні нової теми. Доповнює конспек послідовна і зрозуміла презентація.

  8. Методично грамотно розроблений урок, включає всі необхідні етапи. Добре, що повторили правила безпечної поведінки за комп’ютером, молодці, що провели вправи для очей. Дякую!