Конспект уроку з інформатики 2-го класу на тему: “Правила безпечної поведінки в кабінеті інформатики. Поняття про інформацію. Зміст та завдання курсу Інформатика”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з інформатики 2-го класу на тему: “Правила безпечної поведінки в кабінеті інформатики. Поняття про ...
Посада: Вчитель інформатики
Місце роботи: Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені Євгенії Гуглі Смілянського району, Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Анотація до уроку інформатики
Урок відповідає оновленій навчальній програмі «Інформатика» для загальноосвітніх навчальних закладів для 2-4 класів Наказ МОН №948 від 05.08.2016 року. Матеріали уроку підготовлені за календарно-тематичним плануванням до підручника «Сходинки до інформатики» автора Корнієнко М. М. – видавництва «Ранок» – 2012 р.
Матеріал уроку розрахований для використання у 2 класі загальноосвітніх навчальних закладів.
Тема уроку: «Правила безпечної поведінки в кабінеті інформатики. Поняття про інформацію. Зміст та завдання курсу Інформатика» розділу навчальної програми «Інформація».
Тип даного уроку: урокзасвоєння нових знань, формування вмінь та навичок., а саме його різновид урок вивчення нового матеріалу.
Основна дидактична мета: навчальна: ознайомити учнів з предметом «Інформатика», правилами поведінки та техніки безпеки під час роботи за комп’ютером; ознайомити з поняттям «інформація», «інформатика», «техніка безпеки»; розвивальна: розвивати увагу та пам’ять; допомогти перебороти бар’єр «людина–комп’ютер»; виховна: виховувати в учнів відповідальне ставлення до технічних засобів.
На уроці використовуються інтерактивні технології навчання, а саме: метод «Електронний настрій», «Кубування» та релаксація т.і. В цікавій формі використано дидактичні ігри «Інформація» та «Комікси». Враховуючи вікові особливості учнів урок побудовано з елементами ігрової діяльності та використання мультиплікаційних героїв. Правила з роботи у комп’ютерному класі подані для учнів у віршованій формі для кращого сприймання.
Урок супроводжується учительською комп’ютерною презентацією PowerPoint 2010 та відеоматеріалом для фізкультхвилинки з мережі Інтернет, що значно підвищує інтерес учнів до навчання.
До уроку додається мультимедійна презентація, роздатковий матеріал для групової роботи на етапі сприймання нового матеріалу, читання (текст для читання та завдання до нього) та ілюстративні матеріали.

Список використаної літератури при підготовці до уроку:
1. Підручник «Сходинки до інформатики» Корнієнко М. М. – 2012 р.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 

 

[download_popup]
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель вказує на відповідність матеріалу публікації оновленій програмі. Сподобалось яскравість оформлення, використання інтерактивних методів навчання. Комікси, дидактичні ігри сприяють кращому засвоєнню теми. Урок розрахований на певну вікову категорію учнів.

  2. Фішка уроку – презентація. Улюблені мультиплікаційні герої супроводжують у світ інорматики. Конспект методично правильний, послідовний. Від триєдиної мети до підсумкової бесіди конспект оформлено бездоганно. Сучасні інтерактивні технології вдало реалізують дидактичну мету.

  3. Інформатика- новий предмет для другокласника. Цей конспект уроку вміло та креативно пояснює правила безпечної поведінки в комп’ютерному класі. Вчитель зуміла підібрати різноманітні форми і методи роботи на уроці.