Збірник літературних диктантів із української літератури для 7 класу (Методичний посібник)

Збірник літературних диктантів із української літератури для 7 класу (Методичний посібник)
У посібнику вміщено літературні диктанти, спрямовані на постійну творчу співпрацю, діалог учителя з учнем, створення атмосфери зацікавленості під час навчально-виховного процесу. Вони покращують логічне та асоціативне мислення, пам’ять, дають змогу економно використати час на уроці. Окремі завдання можуть бути елементами тематичного оцінювання, а також використовуватися в позакласній роботі з української літератури. Подані літературні диктанти допоможуть учителеві перевірити знання біографії письмен¬ників та змісту творів. Для вчителів і методистів. Буде корисним для студентів педагогічних навчальних закладів.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Гетало Світлана Володимирівна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Бердянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Бердянської міської ради Запорізької області
  • Збірник літературних диктантів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Такий методичний посібник – це велика творча та титанічна робота учителя – словесника. На початку роботи дається теоретичний блок, потім – практичний, де зібрані зразки різних видів диктантів. Ця презентація буде помічником кожному словеснику. Дякую. Творчого натхнення Вам!!!

  2. Вчитель пропонує до уваги ексклюзивну творчу роботу. Гадаю, що аналогів даному посібнику немає. Можна лише подякувати Світлані Володимирівні за кропітку працю над створенням власного літературного шедевру.

  3. Дуже корисний, творчий методичний посібник. Розписані види диктантів, їх цільова і функціональна спрямованість. Зразки подані за класами і за розділами. Титанічна робота. Бери і надиктовуй. Дякую, Світлано Володимирівно!

  4. Світлано Володимирівно, щиро дякуємо за грунтовну роботу. Матеріал до збірника підібрано досить вдалий, цікавий. Є різні види диктантів і ключ до них. Праця – масштабна і креативна. Ви – молодець!