Презентація до уроку української літератури. М. Коцюбинський «Дорогою ціною»

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до уроку української літератури. М. Коцюбинський «Дорогою ціною»
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: КЗ "Малотокмачанська ЗОШ І- ІІІ ст."

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матеріал допоможе учням під час вивчення життєвого і творчого шляху М. Коцюбинського; допоможе пізнати та зрозуміти, що означає слово ” воля “

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація, яку пропонує Ольга Миколаївна, стане в нагоді вчителям-словесникам. Використані на уроці методи та прийоми допоможуть учням вчитися осмислювати вчинки персонажів повісті “Дорогою ціною”, аналізувати, робити власні висновки. Дякую.

  2. Анотація до роботи не співпадає з презентацією. Вчителька не дотрималася основних вимог до створення презентації (різний шрифт, а на деяких слайдах він дуже дрібний, який важко прочитати, тощо). Не визначена форма роботи першої групи (випереджувальне завдання).

  3. Прочитавши анотацію до презентації,я гадала, що Ви подаєте відомості про життя та творчість письменника для учнів, які можна використати під час підготовки до уроку вдома. Проте, переглянувши презентацію, я зрозуміла – це презентація до уроку, яка допоможе учневі узагальнити та систематизувати його знання. Ви вдало підібрали вправи, методи та прийоми. Діти дуже люблять сенкани, асоціації, гронування. Гадаю, що Вашим дітям урок сподобався і вони отримають гарні оцінки з контрольної перевірки знань у подальшому. Бажаю Вам якомога більше творчого натхнення.

  4. Презентація однозначно зацікавить учнів до опрацювання матеріалу та налаштує на активну роботу. Добір ілюстративного та текстового матеріалу вдалий, доступний для сприйняття. На уроці використано інноваційні методи навчання. Літературний диктант є змістовним, за ним можна перевірити біографію Коцюбинського. Учні на протязі уроку працюють з поняттям “воля”. Гарна ідея із сенканом, гарне випереджувальне завдання для груп, використання “Асоціативного куща” теж схвально. Чудова робота. Дякую!