mail@urok-ua.com

Презентація до уроку української літератури. М. Коцюбинський «Дорогою ціною»

Матеріал допоможе учням під час вивчення життєвого і творчого шляху М. Коцюбинського; допоможе пізнати та зрозуміти, що означає слово ” воля “

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
622

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Прочитавши анотацію до презентації,я гадала, що Ви подаєте відомості про життя та творчість письменника для учнів, які можна використати під час підготовки до уроку вдома. Проте, переглянувши презентацію, я зрозуміла – це презентація до уроку, яка допоможе учневі узагальнити та систематизувати його знання. Ви вдало підібрали вправи, методи та прийоми. Діти дуже люблять сенкани, асоціації, гронування. Гадаю, що Вашим дітям урок сподобався і вони отримають гарні оцінки з контрольної перевірки знань у подальшому. Бажаю Вам якомога більше творчого натхнення.

  2. Презентація однозначно зацікавить учнів до опрацювання матеріалу та налаштує на активну роботу. Добір ілюстративного та текстового матеріалу вдалий, доступний для сприйняття. На уроці використано інноваційні методи навчання. Літературний диктант є змістовним, за ним можна перевірити біографію Коцюбинського. Учні на протязі уроку працюють з поняттям “воля”. Гарна ідея із сенканом, гарне випереджувальне завдання для груп, використання “Асоціативного куща” теж схвально. Чудова робота. Дякую!