mail@urok-ua.com

Конспекти уроків української літератури для 10 і 11 класів: М. Коцюбинський, В. Підмогильний

Конспект уроку української літератури для 10 кл. за темою “М.Коцюбинський.Життя і творчість, гуманізм світогляду” – урок-проект. Конспект уроку української літератури для 11 кл. за темою “Валер’ян Підмогильний – автор інтелектуально-психологічної прози, перекладач” – урок-портрет. Презентація до уроку 11 класу. За програмою “Українська література 10-11 класи (рівень стандарту, академічний рівень (зі змінами, затвердженими наказом МОН від 14.07.2016 № 826)”. Стане в нагоді учителям української мови і літератури.

Конспекти уроків

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспекти уроків Вікторії Михайлівни цінні тим,що педагог професійно формує і розвиває позитивні мотиви пізнавальної діяльності, інтересів,творчої ініціативи самих учнів.Дуже багато інформації до уроків,які можна впровадити і на інших уроках вивчення творчості письменнинків.Це “Портфоліо письменника”,словнички,тести.Дякую

  2. Під час уроку використовуються міжпредметні зв*язки, які допомагають урізноманітнити роботу на уроці , досягти поставленої мети. Корисною є хвилина ЗНО. На уроці багато теоретичного матеріалу, який необхідний для створення портфоліо письменника.