mail@urok-ua.com

Конспект уроку на тему «М.Коцюбинський «Дорогою ціною». Проблема волі людини та можливостей її здобуття. Протест Остапа та Соломії проти кріпосницької наруги»

Продовжити знайомити школярів з ідейно-художнім змістом «Дорогою ціною» (II, III частини); на прикладі героїв твору з’ясовувати розв’язання проблеми волі людини та можливості її здобуття;
розвивати: навички роботи з текстом епічного твору; усне мовлення, логічне мислення, пам’ять, спостережливість; вміння робити власні висновки, аналізуючи вчинки героїв;
виховувати повагу до краси глибокого почуття кохання, мужності, сили волі як рис характеру, що необхідні для боротьби зі злом, любов до художнього слова.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Кожний етап уроку логічно пов*язаний з іншим . Обрані форми і методи навчання дозволяють досягти мети та успішно засвоїти навчальний матеріал. Сподобалась інсценізація . Групова робота добре продумана, охоплює важливі моменти уроку.

  2. Методично правильно оформлений урок. Усі вправи підібрані відповідно до вікових особливостей учнів. За допомогою використаних методів та прийомів учні зможуть, і застосувати набуті раніше знання ,і розвинути свої навички, поглибити вміння, а також узагальнити та систематизувати навчальний матеріал. Чудовий урок, гадаю, що разом з Вашою презентацією можна було б провести навіть відкритий урок.