mail@urok-ua.com

Конспект уроку на тему «М.Коцюбинський «Дорогою ціною». Проблема волі людини та можливостей її здобуття. Протест Остапа та Соломії проти кріпосницької наруги»

Продовжити знайомити школярів з ідейно-художнім змістом «Дорогою ціною» (II, III частини); на прикладі героїв твору з’ясовувати розв’язання проблеми волі людини та можливості її здобуття;
розвивати: навички роботи з текстом епічного твору; усне мовлення, логічне мислення, пам’ять, спостережливість; вміння робити власні висновки, аналізуючи вчинки героїв;
виховувати повагу до краси глибокого почуття кохання, мужності, сили волі як рис характеру, що необхідні для боротьби зі злом, любов до художнього слова.

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
87

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Кожний етап уроку логічно пов*язаний з іншим . Обрані форми і методи навчання дозволяють досягти мети та успішно засвоїти навчальний матеріал. Сподобалась інсценізація . Групова робота добре продумана, охоплює важливі моменти уроку.

  2. Методично правильно оформлений урок. Усі вправи підібрані відповідно до вікових особливостей учнів. За допомогою використаних методів та прийомів учні зможуть, і застосувати набуті раніше знання ,і розвинути свої навички, поглибити вміння, а також узагальнити та систематизувати навчальний матеріал. Чудовий урок, гадаю, що разом з Вашою презентацією можна було б провести навіть відкритий урок.