Музичне заняття із оздоровчими технологіями

Автор публікації
Автор матеріалу: Музичне заняття із оздоровчими технологіями
Посада: музичний керівник
Місце роботи: Красноградський ДНЗ №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Впровадження здоров’язберігаючих (нестандартних, творчих, немедичних) засобів впливу на активізацію внутрішніх ресурсів організму дитини створює більше шансів для її розвитку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Музичне заняття з оздоровчими технологіями забезпечує всебічний розвиток особистості. Урок дуже сподобався, оскільки він насичений ігровим та пізнавальним матеріалом. Переконана, що дітям було цікаво. Дякую.

  2. Яке чудове і цікаве музичне заняття. Мені дуже сподобалось. В занятті Ви впроваджеєте нові передові технології педагогів з музичного розвитку дошкільника.
    Але в подальшій роботі. давайте розвернуте пояснення : як грати в ігру(опис), яка поспівка (як проводиться Музичне вітання.)
    Гадаю ,що Ваші малята отримали заряд енергії та були дуже задоволені таким музичним заняттям.
    Наснаги Вам та творчості в Вашій роботі з малюками.Дякую.

  3. Заняття Марини Володимирівни сподобалось. Музичний керівник враховує вікові особливості дітей, цікаво починає співпрацю, заохочує малят до вивчення музики. Оздоровчі вправи ефективно доповнюють заняття.

  4. Ви на занятті комплексно вирішуєте завдання фізичного, інтелектуального, емоційного розвитку дітей – активно впроваджуєте найбільш ефективні технології здоров’язбереження. Ви на вірному шляху, адже зберігаєте і зміцнюєте здоров’я дошкільників.