Тренінг для педагогів на тему “Управління собою у потоці часу”

Автор публікації
Автор матеріалу: Тренінг для педагогів на тему “Управління собою у потоці часу”
Посада: практичний психолог
Місце роботи: Плосківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тренінг для педагогічних працівників дає можливість ознайомитися із поняттям тайм-менеджменту; розвивати навички організації ефективного використання робочого часу, а також гармонійного поєднання з часом особистим; Застосовується у якості профілактики виникнення емоційного вигорання.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. так час не купиш і не повернеш. Тому краще продумати а потім виконувати. Погоджуюсь з автором : найбільший крадій часу це поспіх. ОТму якщо потрібно спішити то спішимо повільно, повільно.

  2. Емоційне вигорання педагогів є сучасною проблемою. Тренінг, який надала до нашої уваги психолог, стане у нагоді колегам. Вправи допоможуть уникнути проблеми й злагоджено .працювати.

  3. ” З усіх утрат втрата часу найтяжча”,- сказав видатний філософ Г.Сковорода. Представлений тренінг є цьому підтвердженням. Емоційне вигорання педагога – проблема сьогодення, тому потрібно вміти правильно розподілити час, це важливо. Дякую за практичні поради.

  4. Переглянувши Ваш тренінг, зрозуміла як навчитися краще використовувати свій власний час і що основний секрет полягає в правильному розподілі часу. Обов’язково скористаюся Вашими порадами!