Конспект логопедичного корекційно-розвиваючого заняття для дітей старшої групи з особливими потребами на тему: “Барви осені”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект логопедичного корекційно-розвиваючого заняття для дітей старшої групи з особливими потребами на тему: “Ба...
Посада: Вчитель-логопед
Місце роботи: КЗ "Уманський НРЦ Черкаської обл ради"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект логопедичного корекційно-розвиваючого заняття для дітей старшої групи з особливими потребами на тему: “Барви осені”
Логопедичне корекційно – розвиваюче заняття для дітей з особливими потребами старшої групи «Барви осені» є узагальнюючим теми осінь, осінні місяці, осінні явища у живій і неживій природі. В цьому занятті дітям прищеплюють любов до рідного краю, бажання пізнавати світ природи та бережно ставитись до неї. А також розвивати артикуляційний апарат, дрібну моторику, психічні процеси, уяву та фантазію. Вміти спостерігати та зіставляти, складати розповіді, пояснювати народні вислови, використовувати в мові антоніми та іменники із зменшувально – пестливими формами, утворювати відносні прикметники від іменників.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вікторія Веніамінівна у своєму занятті узагальнила теми про осінь, осінні явища в природі. Прищепила любов до рідного краю та бережне поводження з природою. Використала дуже цікаві вправи , вірші,загадки, скоромовки.

  2. Шановна Вікторія Веніамінівна, на цьому занятті ви прищеплюєте дітям любов до рідного краю, бажання пізнавати світ природи та бережно ставитись до неї, матеріал яскравий, насичений малюнками, думаю, що дітям цікаво спостерігати було за природою, а також виконувати вправи, ігри, фізкультхвилинку. Дуже велику роботу ви проводите з вивчення лексики по темі “Осінь”. Наснаги вам у роботі.

  3. Цікавий, насичений вправами конспект уроку. Відразу і не зрозумієш, що це урок корекційного навчання. Автор так продумано і цікаво побудувала хід роботи, увела спеціальні корекційні вправи, що занняття нагадує гру. Хороша робота!

  4. Конспект корисний корекційною роботою для дітей, які потребують логопедичної допомоги та для ознайомлення турботливим батькам.Всі методичні прийоми відповідають віковим особливостям дошкільників, присутні оздоровчі хвилинки.