Заняття для старшої групи дошкільного навчального закладу на тему: Музика – джерело розвитку емоцій і почуттів.

Автор публікації
Автор матеріалу: Заняття для старшої групи дошкільного навчального закладу на тему: Музика – джерело розвитку емоцій і почуттів.
Посада: музичний керівник
Місце роботи: Малинівський ДНЗ (ясла-садок)

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Провідна форма організації музично-освітньої діяльності дошкільнят-музичні заняття. В них бажаною є атмосфера поваги до особистості кожної дитини, до її інтересів, думок про музику, заохочення до індивідуальної виразності виконавства, підтримка творчих проявів дітей.

В процесі занять дошкільники набувають знань, умінь і навичок із слухання музики, співів, музично-ритмічних рухів, навчаються гри на музичних інструментах.

Музичні заняття сприяють розвитку музичних здібностей, у дітей виховують прагнення до самостійної творчої діяльності, інтерес і любов до музики та інше. Вони відіграють важливу роль у розвитку уваги, пам’яті, волі, ініціативи, активності та інших психічних властивостей і процесів, привчають дітей до злагоджених колективних дій.

Заняття

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспект заняття не дуже чітко показує форми роботи. Наприклад, ви обираєте артистів – музикантів, але ,як зрозуміла, ви спочатку не граєте на інструментах, а показуєте драматизацію: з фото я розумію, що гра- драматизація проходить за допомогою лялькового театру( для чого ж тут шапочки тоді, коли ви використрвуєте ляльку?). Якось змазали початок . Також не вказано, яке заняття за типом.

  2. Музичний керівник творчо планує заняття, на якому присутні різні форми роботи. Діти мають нагоду слухати музику, виконувати танець, пісню. Сподобався ляльковий театр. Фото демонструє позитивний настрій дітей.