Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому просторі дошкільного навчального закладу

Автор публікації
Автор матеріалу: Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому просторі дошкільного навчального закладу
Посада: вихователь-методист
Місце роботи: КЗ "ДНЗ (ясла-садок) № 6 КТ" КМР (м. Кривий Ріг)

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В національній доктрині розвитку освіти України наголошується, що пріоритетом розвитку є впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, які забезпечують подальше удосконалення навчально-виховного, корекційного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.
Дана робота представляє досвід педагогів закладу по впровадженню інформаційнно-комунікаційних технологій в освітній простір. Головною перевагою роботи є забезпечення оптимального використання сучасних інформаційно – комунікаційних технологій, що орієнтовані на реалізацію освітніх завдань навчання та виховання і обумовлені пріоритетними напрямками оновлення в системі освіти України.

Мета досвіду: підвищення ефективності освітнього процесу та інформаційно-цифрової компетентності учасників навчально-виховного процесу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Євгенія Юріївна знайомить з досвідом педагогів закладу по впровадженню ІКТ в освітній простір. У сучасному житті це дуже актуальна тема, яка забезпечує кращу роботу в навчанні і вихованні дітей.

  2. Запропонований досвід педагогів забезпечує ефективність освітнього процесу в навчально-виховних закладах. Використання ІКТ необхідна реальність сьогодення. Педагоги діляться формами роботи, які направлені на підвищення комп’ютерної грамотності. Дякую.

  3. Тематика данної роботи є актуальною для сьогодення. В роботі детально розкрито можливості застосування, значення та результативність використання ІКТ в закладі, проаналізовано володіння засобами ІКТ педагогів. Дякую.