mail@urok-ua.com

Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому просторі дошкільного навчального закладу

В національній доктрині розвитку освіти України наголошується, що пріоритетом розвитку є впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, які забезпечують подальше удосконалення навчально-виховного, корекційного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.
Дана робота представляє досвід педагогів закладу по впровадженню інформаційнно-комунікаційних технологій в освітній простір. Головною перевагою роботи є забезпечення оптимального використання сучасних інформаційно – комунікаційних технологій, що орієнтовані на реалізацію освітніх завдань навчання та виховання і обумовлені пріоритетними напрямками оновлення в системі освіти України.

Мета досвіду: підвищення ефективності освітнього процесу та інформаційно-цифрової компетентності учасників навчально-виховного процесу.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
16

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Запропонований досвід педагогів забезпечує ефективність освітнього процесу в навчально-виховних закладах. Використання ІКТ необхідна реальність сьогодення. Педагоги діляться формами роботи, які направлені на підвищення комп’ютерної грамотності. Дякую.

  2. Тематика данної роботи є актуальною для сьогодення. В роботі детально розкрито можливості застосування, значення та результативність використання ІКТ в закладі, проаналізовано володіння засобами ІКТ педагогів. Дякую.