mail@urok-ua.com

Конспект уроку з образотворчого мистецтва

Образотворче мистецтво є унікальним у вирішенні завдань як художнього, так і особистісного розвитку, громадянського і духовного становлення підростаючого покоління.

Залучення до мистецтва не тільки через сприйняття, а й через практичну діяльність духовно збагачує дитину. Перші уроки краси, добра і радості, пов’язані з художньою творчістю, можуть залишатися в пам’яті людини на все життя. Бережне відношення до дитячої творчості і одночасно тактичне керівництво цим процесом – основні складові успіху.

Задача вчителя, створити умови для творчого потенціалу, направити енергію учнів в «мирне» русло. Тобто навчити працювати різними художніми матеріалами, розуміти мову образотворчого мистецтва, використовувати засоби художньої виразності, збагачувати зорові уявлення, розвивати навички естетичного сприйняття, образного мислення, асоціативної пам’яті, виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу , любові до рідної землі.

Під час гри діти стають більш активними, почувають себе розкутішими, безпосередніми, якщо вони не бояться мислити, фантазувати. Творчий учитель знайде в цьому посібнику для себе ту перлинку, яка допоможе йому зробити свій урок цікавим і неповторним.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Конспекти цікаві, творчі, сприяють всебічному розвитку дитини. Вчитель майстерно знайомить учнів з різними видами мистецтва, обирає інтерактивні методи навчання. Фото вдало доповнюють матеріал.