Заняття з програми лялькового театру «Веселка для дітей шкільного віку на тему «Театр – вид мистецтва. Мистецтво театру ляльок»

Автор публікації
Автор матеріалу: Заняття з програми лялькового театру «Веселка для дітей шкільного віку на тему «Театр – вид мистецтва. Мистецтво театру ...
Посада: керівник театральних гуртків
Місце роботи: Кременецький районний центр дитячої творчості

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Метою роботи дитячого театру є виховання у дітей гуманістичних, загальнолюдських цінностей, розвиток гармонійної особистості засобами театрального мистецтва, розв’язання ряду творчих завдань: виховання художньої уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості, культури мови, любов до прекрасного, підвищувати загальний культурний рівень.

Заняття з програми лялькового театру

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

  1. Як вихователь з впевненістю можу сказати, що дітки в захваті від вашої роботи. Це видно по їхніх очах після ваших занять. Чудова робота. Натхнення вам і щастя від роботи…

  2. Чудовий урок. Добавила до своєї педагогічної скарбнички. Одразу видно професійну руку досвідченого педагога. Дуже доступна форма презентації матеріалу, багато ілюстрацій і цікавинок. Думаю що цей матеріал пригодиться ще не одному педагогу. Дякуємо Вам, Руслана Василівна.

  3. О, як важливо для школяра пізнати ази мистецтва. Не тільки послухати, але наочно споглядати види мистецтва. Вірю в те, що відвідавши дане заняття кожний гуртківець буде задоволенням поспішати на інше. Адже, цікаві підходи творчої креативності педагогу немає меж.

  4. Заняття не тільки змістовне, але й цікаве для дітей різного віку. Особливо пізнавальне для акторів – початківців, так і для загального розвитку. Переглянувши світлини, одразу згадуються незабутні шкільні роки роботи в чудовому театрі «Веселка» Кременецького РЦДТ

  5. Я бачила вашу працю і мені приємно, що така творча людина працює з дітками. На вашому гуртку школярі художньо опановують світ у формах драматичний казкових дій. Це є колективна творчість дітей різного віку. Вони стають співавторами і спектакль перетворюється у твір мистецтва. Школярі пишаються тим, що можуть і вміють грати будь-яку роль і відчути насолоду від своєї праці на сцені. Дякуєм вам що ви є. Пацюйте та творіть разом з дітками.

  6. Я бачила вашу працю і мені приємно, що така творча людина працює з дітками. На вашому гуртку школярі художньо опановують світ у формах драматичний казкових дій. Це є колективна творчість дітей різного віку. Вони стають співавторами і спектакль перетворюється у твір мистецтва. Школярі пишаються тим, що можуть і вміють грати будь-яку роль і відчути насолоду від своєї праці на сцені. Дякуєм вам що ви є. Пацюйте та творіть разом з дітками.

  7. Дуже цікавий матеріал, обрана незвичайна тема, яка прекрасно розкривається за допомогою дидактичних ігор, широкого спектру наочних матеріалів. Обов’язково потрібно познайомити учнів із роботою театрів, різнобарв’ям театрального світу.

    1. Друзі, звертайтеся , рада буду всім допомогти . Маю ще цікавого матеріалу …