mail@urok-ua.com

ПРОФІЛАКТИКА ТА КОРЕКЦІЯ ЕМОЦІЙНИХ РОЗЛАДІВ У ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗАСОБАМИ АРТ-ТЕРАПІЇ

Більшість спеціалістів, які вивчають проблему навчання та виховання молодших школярів, наголошують на тому, що емоційна сфера сучасних дітей розвинута недостатньо, першокласники здебільшого мають недостатні уявлення про внутрішній емоційний стан людини і його прояви. Ознайомлювати дітей із власними емоціями і вивчати їх необхідно з раннього віку. Це дає можливість дітям у подальшому стати господарями свого життя і не дозволити емоціям, особливо негативним, управляти словами, думками, вчинками, почуттями вже дорослої людини і, найголовніше, ускладнювати спілкування з оточуючими. Головна мета семінару – допомогти практичним психологам створити навколо дитини світ високої емоційної культури, навчаючи її способів і прийомів, що стимулюватимуть та спрямовуватимуть її емоційний розвиток.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую за необхідний матеріал. Неодноразово зустрічаюсь на практиці із ЗПР. Матеріал корисний, містить потрібну інформацію. Гадаю, публікація поповнить методичний щоденник педагогів.

  2. Кожен вчитель хоч раз у своїй практиці зустрічався з дитиною із ЗПР, та знає на своєму досвіді скільки не порозумінь виникає під час такого контакту. Даний матеріал стане в нагоді не тільки шкільному психологу, а й вчителя початкових класів.

  3. Дуже корисний матеріал, для педагогів, батьків. Адже коли в школу приходить дитина із ЗПР, дуже складно і вчителю і дитині і батькам. Допомога від психолога дуже важлива, хоч для таких дітей потрібні особливі програми навчання. Арт- терапія один із способів допомогти таким дітям адаптуватись в колективі.