mail@urok-ua.com

Вірші патріотичного спрямування “Вічна пам’ять”, “Біль України”

В кожного вчителя є обдаровані учні. Виявлення учнівських талантів – це найкращі моменти у педагогічній діяльності. Хочу поділитися поезією своєї здібної, щирої та творчої учениці 8 класу Бабійчук Діни. Діночка є гордістю Чечельницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, адже вона артистична й старанна. Вона завжди бере активну участь в оглядах художньої самодіяльності, у різних конкурсах.

Сьогоднішні події на Україні торкнулися не одного дитячого серця і долі. Саме така тема висвітлюється у вірші “Біль України”, автором якого є Діна. Цей вірш можна використовувати колегам у позакласній роботі.

Бажаю Діні креативності й натхнення, гарних успіхів у навчанні! Нехай панує мир в усьому світі!

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
28

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Вірші справді мають патріотичне спрямування, тому їх можна використовувати у позакласній роботі. Перший вірш відображає події минулого, а “Біль України” – сьогодення. Ми усі сподіваємося, що на нашій Батьківщині лунатимуть пісні солов*їні та завжди буде мирне небо із сяючим сонцем!

  2. Діночко, ти молодчинка! Продовжуй писати вірші, виливаючи у них свою душевність. Будь завжди успішною, щирою та усміхненою! Кожен новий день сторінку білу починає, тож не втрачай свого шансу на найпрекрасніші життєві моменти!