Вірші патріотичного спрямування “Вічна пам’ять”, “Біль України”

Автор публікації
Автор матеріалу: Вірші патріотичного спрямування “Вічна пам’ять”, “Біль України”
Посада: Вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Чечельницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В кожного вчителя є обдаровані учні. Виявлення учнівських талантів – це найкращі моменти у педагогічній діяльності. Хочу поділитися поезією своєї здібної, щирої та творчої учениці 8 класу Бабійчук Діни. Діночка є гордістю Чечельницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, адже вона артистична й старанна. Вона завжди бере активну участь в оглядах художньої самодіяльності, у різних конкурсах.

Сьогоднішні події на Україні торкнулися не одного дитячого серця і долі. Саме така тема висвітлюється у вірші “Біль України”, автором якого є Діна. Цей вірш можна використовувати колегам у позакласній роботі.

Бажаю Діні креативності й натхнення, гарних успіхів у навчанні! Нехай панує мир в усьому світі!

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Справді постає питання : “Чому гинуть молоді люди?”. На жаль, наші співвітчизники страждають за кращу долю України, виборюють право на життя. Вірші пронизані патріотичними почуттями. Ми сподіваємось, що скоро настане мир і всі будуть жити щасливіше, тож нехай над нашими головами буде мирне небо!

  2. У креативних вчителів,дійсно обдаровані та творчі учні.Читаючи рядки з віршів Діаночки, розумієш настільки сильно ця дівчинка вболіває за Україну,за те що відбувається на нашій Землі.

    1. Дякую за Вашу думку! Дуже приємно читати такі теплі слова про досягнення своїх учнів! Діночка дуже щира людина і всією душею любить свій рідний край!

  3. Вірші справді мають патріотичне спрямування, тому їх можна використовувати у позакласній роботі. Перший вірш відображає події минулого, а “Біль України” – сьогодення. Ми усі сподіваємося, що на нашій Батьківщині лунатимуть пісні солов*їні та завжди буде мирне небо із сяючим сонцем!

  4. Діночко, ти молодчинка! Продовжуй писати вірші, виливаючи у них свою душевність. Будь завжди успішною, щирою та усміхненою! Кожен новий день сторінку білу починає, тож не втрачай свого шансу на найпрекрасніші життєві моменти!