mail@urok-ua.com

Вірші про АТО. Авторська поезія

Війна на Сході України залишила у моїй душі незабутній слід. Два моїх сини воювали в зоні АТО з перших днів війни , були на передовій , з честю виконали солдатський обов’язок. Вірші , які я згодом написала лилися з душі потоком болю та сліз. Сповненні сподіванням на те , що все буде добре.

 • : Гудзь Ліана Іванівна
 • : Педагог-організатор
 • : Комунальний опорний навчальний заклад "Лихівська ЗШ І-ІІІ ступенів" Лихівської селищної ради
 • - Вірші про АТО. Авторська поезія
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 коментарів

 1. Щемливо і сильно! Немає більш амбіційного поєдинку, ніж змагання між любов’ю Творця, землі, матері-батька і наглою війною. Нехай будуть живими і здоровими бійці-рятівники, нехай матері радіють геройству своїх синів і відповідям на їх молитви!

 2. Дорога Ліано Іванівно! Ваші вірші щирі,ідуть від самого серця і душі.Вони мені близькі та зрозумілі,бо і мій син теж учасник АТО.Вірші використаю на уроках позакласного читання чи на виховних заходах.Дякую

 3. Шановна Ліано Іванівно, щиро та
  уклінно дякую Вам за вірші,які нікого не можуть залишити байдужими.Бажаю усім миру, добра, процвітання та Божого благословення.Дякую.

 4. Вірші вчителя мене дуже зворушили! Дякую Вам за чуйність , добре серце та гарне поетичне слово! Бажаю Вам натхнення, успіхів у всіх починаннях! Нехай завжди панує мир на всій Землі, нехай береже усіх Господь!

 5. Завжди захоплювалася творчими людьми! Вірши просто чудові, вони мелодійні, ніжні, душевні. Хочеться сказати вам велике спасибі, за вашу творчість, талант! Хай вам щастить!!! Дякую!

 6. Такі вірші неможливо читати без сліз та тривоги. На жаль, ще багато матерів потерпають у болючих думках за долю своїх синів. Дякую за Вашу душевність. Бажаю Вам всього найкращого, лише сонячних днів та мирного неба!

 7. “Нам для щастя треба небагато-
  Тільки б закінчилася війна!” – напевно з цим погодяться усі. Ви дуже влучно підібрали слова. Напевно краще і не можна було б виразити думки матерів, чиї сини воюють на Сході України. Проте. наа жаль, для багатьох матерів уже прозвучала “Балада про мальви” 🙁 Бажаю Вам і Вашій родині лише щастя, миру та любові!

 8. Дякую! Всім матерям, чиї діти знаходяться зараз в зоні АТО , бажаю швидкого повернення їх синів додому!

 9. Ніхто не може залишитися байдужим у такі часи. Усім серцем вболіваємо і молимося за наших захисників. У своїх віршах Ви передали всю материнську біль, страх та надію на світле майбутнє своїх синів та нашої України. Низький поклін Вам за Ваших синів та творчої наснаги. Нехай у Вашій душі панує тільки спокій, любов, радість та гордість за Ваших дітей. Гарної долі Вашим дітям.