mail@urok-ua.com

Вірші про АТО. Авторська поезія

Війна на Сході України залишила у моїй душі незабутній слід. Два моїх сини воювали в зоні АТО з перших днів війни , були на передовій , з честю виконали солдатський обов’язок. Вірші , які я згодом написала лилися з душі потоком болю та сліз. Сповненні сподіванням на те , що все буде добре.

 • : Гудзь Ліана Іванівна
 • : Педагог-організатор
 • : Комунальний опорний навчальний заклад "Лихівська ЗШ І-ІІІ ступенів" Лихівської селищної ради
 • - Вірші про АТО. Авторська поезія
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
35

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Такі вірші неможливо читати без сліз та тривоги. На жаль, ще багато матерів потерпають у болючих думках за долю своїх синів. Дякую за Вашу душевність. Бажаю Вам всього найкращого, лише сонячних днів та мирного неба!

 2. “Нам для щастя треба небагато-
  Тільки б закінчилася війна!” – напевно з цим погодяться усі. Ви дуже влучно підібрали слова. Напевно краще і не можна було б виразити думки матерів, чиї сини воюють на Сході України. Проте. наа жаль, для багатьох матерів уже прозвучала “Балада про мальви” 🙁 Бажаю Вам і Вашій родині лише щастя, миру та любові!

 3. Дякую! Всім матерям, чиї діти знаходяться зараз в зоні АТО , бажаю швидкого повернення їх синів додому!

 4. Ніхто не може залишитися байдужим у такі часи. Усім серцем вболіваємо і молимося за наших захисників. У своїх віршах Ви передали всю материнську біль, страх та надію на світле майбутнє своїх синів та нашої України. Низький поклін Вам за Ваших синів та творчої наснаги. Нехай у Вашій душі панує тільки спокій, любов, радість та гордість за Ваших дітей. Гарної долі Вашим дітям.