mail@urok-ua.com

Вірші про АТО. Авторська поезія

Війна на Сході України залишила у моїй душі незабутній слід. Два моїх сини воювали в зоні АТО з перших днів війни , були на передовій , з честю виконали солдатський обов’язок. Вірші , які я згодом написала лилися з душі потоком болю та сліз. Сповненні сподіванням на те , що все буде добре.

 • : Гудзь Ліана Іванівна
 • : Педагог-організатор
 • : Комунальний опорний навчальний заклад "Лихівська ЗШ І-ІІІ ступенів" Лихівської селищної ради
 • - Вірші про АТО. Авторська поезія
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
79

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Вірші вчителя мене дуже зворушили! Дякую Вам за чуйність , добре серце та гарне поетичне слово! Бажаю Вам натхнення, успіхів у всіх починаннях! Нехай завжди панує мир на всій Землі, нехай береже усіх Господь!

 2. Завжди захоплювалася творчими людьми! Вірши просто чудові, вони мелодійні, ніжні, душевні. Хочеться сказати вам велике спасибі, за вашу творчість, талант! Хай вам щастить!!! Дякую!

 3. Такі вірші неможливо читати без сліз та тривоги. На жаль, ще багато матерів потерпають у болючих думках за долю своїх синів. Дякую за Вашу душевність. Бажаю Вам всього найкращого, лише сонячних днів та мирного неба!

 4. “Нам для щастя треба небагато-
  Тільки б закінчилася війна!” – напевно з цим погодяться усі. Ви дуже влучно підібрали слова. Напевно краще і не можна було б виразити думки матерів, чиї сини воюють на Сході України. Проте. наа жаль, для багатьох матерів уже прозвучала “Балада про мальви” 🙁 Бажаю Вам і Вашій родині лише щастя, миру та любові!

 5. Дякую! Всім матерям, чиї діти знаходяться зараз в зоні АТО , бажаю швидкого повернення їх синів додому!

 6. Ніхто не може залишитися байдужим у такі часи. Усім серцем вболіваємо і молимося за наших захисників. У своїх віршах Ви передали всю материнську біль, страх та надію на світле майбутнє своїх синів та нашої України. Низький поклін Вам за Ваших синів та творчої наснаги. Нехай у Вашій душі панує тільки спокій, любов, радість та гордість за Ваших дітей. Гарної долі Вашим дітям.