Конспект уроку з читання для 2 класу “Тарас Шевченко. Вірші про природу.”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з читання для 2 класу “Тарас Шевченко. Вірші про природу.”
Посада: вчитель початкових класiв
Місце роботи: Криворiзька ЗОШ I-III ст. №123

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

На уроці діти вчаться виразно читати вірші, осмислювати прочитане; Знайомляться з барвистістю, красою рідної мови, її мелодійністю; поповнюють свій словниковий запас.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Т.Шевченка справедливо вважають основоположником літератури для дітей. Поетичні пейзажі Шевченка доступні дітям, бо дитяча уява майже до кожного віршованого рядка може намалювати картину. Такі вірші як “Зоре моя вечірняя”, “Встала й весна”, “Вранці”, “Світає” виховують любов до Батьківщини, почуття патріотизму починається з любові до рідної природи. Дякую.

  2. Цей урок допомогає виховувати в дітях любов до природи, знайомити з сезонними змінами. І ще – бачити красу рідної природи. Вірші про природу, просто чудові, без них не проходить не один захід в школі, конкурси читців.

  3. На уроці вчитель застосовує інтерактивні методичні прийоми. Форми роботи дозволяють краще засвоїти матеріал та опанувати нові знання. Презентація створює сприятливе для запам*ятовування емоційне тло.

  4. Урок насичений використанням інноваційних методів навчання. Хороша ідея із відтворенням аудіозапису. Дуже вдало підібрано ілюстративний матеріал для презентації. Дякую за цікаву розробку!