mail@urok-ua.com

Власні вірші про жінку-легенду – Лесю Українку

Великі митці надихають творчо працювати та є стимулом до самовдосконалення. Саме українська література, велич української думки спонукали мене до написання поетичних рядків, присвячених Лесі Українці, тому й хочу запропонувати вашій увазі власні вірші про жінку-легенду – Лесю Українку.

Власні вірші

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ваші перші поетичні спроби є вдалими, хоча ще потрібно працювати над віршовими розмірами. Ви переконали, що творчість Лесі Українки — взірець, гідний наслідування. Зичу творчої наснаги, нових поезій!

  2. І творчість Лесі Українки, і її безмежна сила духу викликають щире захоплення у поціновувачів слова. Не дивно, що саме постать такої відомої поетеси надихає людей на створення власних поетичних рядків. Дякую за “Вогонь поезії Лесі Українки”!

    1. Дякую за відгук! Творча спадщина Лесі Українки є багатою, тому саме вона і заслуговує на особливу увагу, спонукає прагнути кращого. На її віршах ми вчимося любити життя, цінувати кожну його мить. Дякую!

  3. Дуже гарні вірші про не менш гарну українську письменницю, геніальну жінку – Ларису Петрівну Косач ( Лесю Українку). Не зупиняйтесь на досягнутому, пані Маріно. Пишіть і надалі вірші. Всім вчителям я б рекомендувала використовувати вірші під час проведення заходів, приурочених життю та творчості Лесі Українки. Бажаю Вам успіхів!

    1. Щиро дякую за Ваш коментар! Вам також бажаю натхнення та активних учнів, які б так палко любили творчість Лесі Українки, як і мої школярі. Опубліковані вірші використовую на своїх виховних заходах, що приурочені творчості поетеси, тому без схвальних відгуків своїх дітей, мабуть, не поділилась би цими поезіями. Дякую!