Презентація «Власні і загальні назви іменників».

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація «Власні і загальні назви іменників».
Посада: Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури
Місце роботи: Погибляцький НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація «Власні і загальні назви іменників». Ресурс містить відомості про власні та загальні назви іменників. Матеріал презентації допоможе урізноманітнити види діяльності на уроці.
Даний цифровий ресурс – це анімаційна презентація на тему : «Власні назви іменників». Теоретичний матеріал ілюструється прикладами, завданнями розвивального характеру, які сприяють глибшому та активному засвоєнню знань учня, формуванню його світогляду, розвитку пам’яті, уваги,умінню аналізувати та синтезувати,порівнювати та зіставляти мовні явища, допоможе дітям на практиці розрізняти іменники за характерними ознаками.
Широке використання образності і асоціативного ряду – зображень предметів, ілюстративний матеріал поряд із застосуванням ігрових форм роботи дає можливість досягти концентрації уваги і, як наслідок, значного підвищення якості знань на уроці та сприяє підвищенню інтересу до предмета.
Дидактичний матеріал можна використовувати для індивідуальної і групової роботи з учнями. Ресурс допоможе вчителю – словеснику зацікавити шестикласників навчальною діяльністю, стимулювати їх до творчого розвитку.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Гарна презентація до уроку. Кожен педагого шукає свої підходи до вивчення теми, автор запропонувала свій варіант роботи – і він вийшов вдалим. Рекомендую колегам для роботи. Дякую автору.

  2. Завдання та матеріал презентації виконує навчальну, розвивальну та виховну функції на уроці. Колеги можуть використати дану роботу , по-своєму спланувавши урок. Подібна робота на уроці сприяє розвитку пізнавальної активності учнів.