Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему «Власні та загальні іменники. Написання великої букви у власних іменниках. Картини природи у творах українських письменників»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 3 класу на тему «Власні та загальні іменники. Написання великої букви у власних ім...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Костопільська ЗОШК І-ІІІ ступенів №6

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок містить в собі різні форми й методи роботи з використанням інтерактивних технологій. Учням в доступній формі розкриваються поняття “власні і загальні іменники”. Завдання, які складені на основі місцевого матеріалу, підвищують у дітей працездатність, зацікавлюють їх, поліпшують пам’ять, мислення, розширюють світогляд.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Для пояснення нового матеріалу вчитель використовує інтерактивну педагогічну технологію.Усі завдання,вправи відповідають віковим особливостям учнів початкової школи. Відчувається зворотній зв’язок між учителем та дітьми. Дякую.

  2. Урок відповідає методичним вимогам. Дидактичні ігри активізують різні види сприймання та обмірковування, розвивають пізнавальні здібності, кмітливість, уяву тощо, саме тому, на мою думку, вчитель широко застосовує їх на уроці.Дякую.

  3. Конспект уроку відповідає віковим особливостям учнів.Урок демократичний.Його проводять не для учнів,а разом із ними.Діти вчаться здобувати знання,а не отримувати готові.Вільно висловлюють свої думки й доводять їх.Хороша робота.Дякую