mail@urok-ua.com

Урок української мови у 2 класі Розпізнавання іменників за питаннями хто? що? Змінювання іменників за зразком «Один – багато». Словниково-логічні вправи

Метою уроку на тему «Розпізнавання іменників за питаннями хто?що?Змінювання іменників за зразком «Один – багато ». Словниково-логічні вправи» є

Формування предметних компетентностей: формувати вміння розрізняти іменники, які відповідають на питання хто?що?, змінювати іменники за зразком «один-багато», списувати тексти, у яких потрібно визначити іменники; розкривати зміст прислів’я , доповнювати речення; розвивати зв’язне мовлення учнів;вчити відгадувати загадки; збагачувати словниковий запас школярів; розширити знання про ліс, виховувати любов до рідної природи.
Формування ключових компетентностей:
-уміння вчитися: розвивати здатність само організовуватися до навчальної діяльності, виконувати розумові організації й практичні дії;розвивати зорову пам’ять виконанням завдань з елементами ейдетики.
-інформаційно-комунікативної:удосконалювати навички самостійної роботи з підручником;
-соціальної :розвивати вміння продуктивно співпрацювати, проявляти ініціативу, підтримувати та керувати власними взаєминами з іншими.
Тип уроку: інтегрований (Укр.мова, природознавство)
Обладнання: кольорові букви, малюнки дерева і дерев, телевізор, картки Домана, пазли «Знайди пару».
Під час уроку використані такі методи та прийоми роботи: ігри, перегляд відео, творчий відеодиктант з елементами ейдетики, загадки, робота в групах, картки Домана, пазли, а також містить завдання для дитини, що навчається за скоригованим індивідуальним планом (інклюзивна форма навчання).

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
481

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчитель планує роботу на уроці з урахуванням предметних та ключових компетентностей, які формуються під час уроку. Сподобався творчий відеодиктант з елементами ейдетики. До конспекту додається методичний додаток для практичних завдань.