mail@urok-ua.com

Урок української мови у 2 класі Розпізнавання іменників за питаннями хто? що? Змінювання іменників за зразком «Один – багато». Словниково-логічні вправи

Метою уроку на тему «Розпізнавання іменників за питаннями хто?що?Змінювання іменників за зразком «Один – багато ». Словниково-логічні вправи» є

Формування предметних компетентностей: формувати вміння розрізняти іменники, які відповідають на питання хто?що?, змінювати іменники за зразком «один-багато», списувати тексти, у яких потрібно визначити іменники; розкривати зміст прислів’я , доповнювати речення; розвивати зв’язне мовлення учнів;вчити відгадувати загадки; збагачувати словниковий запас школярів; розширити знання про ліс, виховувати любов до рідної природи.
Формування ключових компетентностей:
-уміння вчитися: розвивати здатність само організовуватися до навчальної діяльності, виконувати розумові організації й практичні дії;розвивати зорову пам’ять виконанням завдань з елементами ейдетики.
-інформаційно-комунікативної:удосконалювати навички самостійної роботи з підручником;
-соціальної :розвивати вміння продуктивно співпрацювати, проявляти ініціативу, підтримувати та керувати власними взаєминами з іншими.
Тип уроку: інтегрований (Укр.мова, природознавство)
Обладнання: кольорові букви, малюнки дерева і дерев, телевізор, картки Домана, пазли «Знайди пару».
Під час уроку використані такі методи та прийоми роботи: ігри, перегляд відео, творчий відеодиктант з елементами ейдетики, загадки, робота в групах, картки Домана, пазли, а також містить завдання для дитини, що навчається за скоригованим індивідуальним планом (інклюзивна форма навчання).

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчитель планує роботу на уроці з урахуванням предметних та ключових компетентностей, які формуються під час уроку. Сподобався творчий відеодиктант з елементами ейдетики. До конспекту додається методичний додаток для практичних завдань.