mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 2 класу за темою: Змінювання іменників за зразком «один-багато». Навчальний діалог

Розробка уроку допоможе молодим вчителям віднайти цікаві форми і методи пояснення нового матеріалу і вдосконалення раніше вивченого. Такі інтерактивні тенології, як: групова,парна робота, “мікрофон”, “релаксація” допоможе учням краще пізнати, змістовніше сприйняти вивчену тему. Ілюстративний матеріал, демонстрація малюнків доповнює картину прочитаного і відтвореного в діалозі тексту.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Розробка відповідає всім вимогам до сучасного уроку. Починається з мотивації, налаштування до навчання, різнопланові вправи і завдання сприяють досконалому вивченню теми. Є місце і самостійній роботі, і роботі в парі, і взаємоперевірці і інсценізації, Знайшла своє рішення і виховна мета. Корисна публікація. Урок вдалий. Дякую.

  2. На уроці Антоніни Василівни присутні всі необхідні методи та прийоми навчання. Побудова конспекту відповідає вимогам програми. Завдання різнопланові , вимагають від учнів старанності, уваги. Присутня творча робота. Дякую.