mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 3-го класу на тему: “Змінювання іменників за числами однина та множина”

ознайомити учнів з поняттям «число іменників», «однина», «множина»; вправляти у змінюванні іменників за числами; розвивати зв’язне мовлення школярів; уміння аналізувати, узагальнювати мовні явища; виховувати любов до рідної землі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Привертає увагу аутотренінг на початку уроку, що сворює позитивний емоційний настрій, налаштовує на успіх і результативну роботу. Ігрові ситуації підвищують ефективність уроку. Словниковий диктант з творчим завданням і зоровий не тільки актуалізують вивчений матеріал, а й вправляють учнів в грамотності. Хвилинка спілкування – гарне тренування в діалогічному мовленні.

  2. Вчитель намагається осучаснити урок різноманітними інтерактивними вправами, широко впроваджує ігрову діяльність. Сподобався зоровий диктант, присутня робота з дидактичними картками.Презентація є вдалим доповненням змісту уроку.

  3. Урок пояснення нового матеріалу чіткий за своєю структурою. Пояснення послідовне і логічне. Методи і прийоми, які використовує вчитель, а саме бліц-опитування готує до сприймання нового матеріалу,робота з дидактичними картками, зоровий диктант, ігрові моменти, групова робота, складання сенкану робить урок активним.Дякую.

  4. При підготовці до уроку витримано усі дидактичні вимоги. Всі використані методи та прийоми були ефективними, бо сприяли реалізації поставленої мети та намічених завдань. Дидактичний матеріал допомагав закріпити знання учнів з теми.Урок відповідав принципам науковості, послідовності. Були систематизовані знання, отримані раніше та надана нова інформація. Все чудово.)