mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з української мови та літературного читання для 3 класу. Тема: Змінювання прикметників за числами. Ми з природою єдині. Г. Тютюнник «Бушля».

У моїй роботі поєднані 2 предмети: українська мова та літературне читання. Урок був проведений у формі літературно-мовної студії. У конспекті тісно переплітаються різні завдання з обох предметів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Повністю згодна з попередніми коментарями. Урок дійсно інтегрований. Урок сучасний, бо вчитель використав підходи, що відрізняють урок від традиційного . Звернула увагу на мотиваційну хвилинку “Сонячний зайчик”, дуже сподобалася.

  2. Людмило Василівно! Вітаю! Дякую за знайомство з цікавою формою роботи – мовно-літературною студією. Ви органічно поєднали предмети, види роботи, завдання, матеріал. Заслуговують на увагу міжпредметні посилання на природознавство. Одне зауваження: після заголовків крапка не ставиться(можливо, це опечатка). Успіхів!

  3. Творчий підхід до форми проведення уроку – телепередача. Корисним є знайомство учнів зі студіями, якими монтуватиметься робота. Перехід від завдання до завдання плавний, змістовно поєднаний.

  4. Вчитель створила урок у вигляді телепередачі, поєднуючи два предмета. Інтеграція вдало поєднує матеріали запропонованих предметів, створює сприятливе середовище для якісного засвоєння знань.Сподобалась робота кожної студії. Домашнє завдання носить творчий характер.