mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з української мови та літературного читання для 3 класу. Тема: Змінювання прикметників за числами. Ми з природою єдині. Г. Тютюнник «Бушля».

У моїй роботі поєднані 2 предмети: українська мова та літературне читання. Урок був проведений у формі літературно-мовної студії. У конспекті тісно переплітаються різні завдання з обох предметів.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
83

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Людмило Василівно! Вітаю! Дякую за знайомство з цікавою формою роботи – мовно-літературною студією. Ви органічно поєднали предмети, види роботи, завдання, матеріал. Заслуговують на увагу міжпредметні посилання на природознавство. Одне зауваження: після заголовків крапка не ставиться(можливо, це опечатка). Успіхів!

  2. Творчий підхід до форми проведення уроку – телепередача. Корисним є знайомство учнів зі студіями, якими монтуватиметься робота. Перехід від завдання до завдання плавний, змістовно поєднаний.

  3. Вчитель створила урок у вигляді телепередачі, поєднуючи два предмета. Інтеграція вдало поєднує матеріали запропонованих предметів, створює сприятливе середовище для якісного засвоєння знань.Сподобалась робота кожної студії. Домашнє завдання носить творчий характер.