mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з української мови та образотворчого мистецтва із використанням засобів візуалізації на тему “Змінювання іменників за числами”

Інтегрований урок з української мови та літератури поєднує використання засобів візуалізації. А саме: мультимедійна дошка, метод “Хмара слів”, метод критичного мислення “ДРІД”, що є сьогодні актуальним.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
59

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Актуалізували знання, вправно застосували метод “Хмара слів”, який показав, що діти знають словникові слова. Вчителька вправно підвела дітей до повідомлення теми уроку. Доречний вибірковий диктант, художня хвилинка. Метод “ДРІД” дасть можливість учням згадати вивчене та застосувати набуту інформацію в майбутньому.

  2. Ірина Вікторівна застосовує інноваційні методи навчання. Складання “Ментальної карти” допомогає повторити вивчений матеріал. “Хмара слів” зацікавлює учнів , на мою думку, каліграфічна хвилинка таким чином пропонує розмірковувати.

  3. Інтегрований урок із даної теми – це хороший задум. Малювати на кленових листочках дуже цікаво. тільки граматичний матеріал краще було б розглянути більш детально: невеличка кількість вправ на визначення родів…