mail@urok-ua.com

Змінювання іменників за числами: однина та множина

Ознайомлюю учнів з поняттям «число іменників», «однина», «множина». Вправляю у змінюванні іменників за числами. Розвиваю зв’язне мовлення школярів та уміння аналізувати, узагальнювати мовні явища при виконанні ігрових завдань. Виховую любов до рідної землі.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Урок чудовий. Чітко сформульована і відпрацьована мета. Види діяльності на уроці різноманітні, Все дуже грамотно, продумано. Постійно змінюється діяльність. Діти вчаться мислити, міркувати.

  2. Інтерактивні вправи, ігрові завдання допоможуть учням засвоїти лінгвістичну тему. Упевнена, що на такому уроці дітям було цікаво,весело, творчо.Такі уроки чекають школярі. Дякую.

  3. Вчитель створює на уроці проблемну ситуацію і вдало її вирішує у співпраці з учнями. Присутні інтерактивні вправи. Ігрова діяльність підвищує ефективність уроку,зацікавлює дітей. Дякую.

  4. Конспект уроку містить багато ігрових завдань.Для дітей це посильно і цікаво.Такі уроки формують допитливість,уміння самостійно мислити,виховують почуття відповідальності.Такий урок,я вважаю,буде ефективним.Дякую

  5. Цікавий інтерактивний урок. На Вашому уроці багато інноваційних вправ, що означає – навчання буде активним, змістовним, цікавим, захоплюючим, а головне – це дасть змогу збільшити відсоток засвоєння матеріалу.