mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови у 6 класі на тему: « Рід іменників . Іменники спільного роду. Запобігання помилок у визначені роду окремих іменників»

Анотація:урок української мови та літератури, провідна мета якого повторити вивчене і поглибити знання учнів про рід іменників, сформувати поняття про іменник спільного роду; розвивати загально пізнавальні вміння знаходити іменники чоловічого, жіночого,середнього і спільного родів у висловлюванні; виховувати культуру здоров’я та сприяти усвідомленню учнями, що дотримання всіх складових здорового способу життя – провідна умова збереження і зміцнення здоров’я.
Роботу на уроці сплановано так, щоб учні самостійно виводили правила про рід іменників. Свої міркування діти звіряють з теоретичним матеріалом підручника.Завдання підібрані такі , щоб учні не тільки поглибили свої знання про іменник,а й зберегти і зміцнити своє здоров’я.

Вікно перегляду документа

  • : Сапуга Оксана Ярославівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Жидачівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»
  • -Конспект уроку з української мови у 6 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ваажаю, що сьогодення українців передбачає піклування про своє здоров я. Дуже гарні слова Амосова були дібрані до початку уроку, можливо, треба було розповісти про цього відомого українського лікаря, адже це учні 6 класу. Дуже добре, що працюєте над такою темою. Цікаво. Корисно!Дякую за урок.

  2. Урок тематичний! Вчитель використовує сучасні методи навчання.Завдання -задачі ,життєва ситуація ровивають комунікабельні здібності учнів. Дякую за урок!!

  3. Урок сучасний, життєвий. Порушується тема здоров*я, яка пронизує весь урок, діти і тему засвоюють , і про здоров*я дбають. На етапі сприйняття і осмислення нового матеріалу необхідно вказати вид роботи. Дякую!

  4. Оксано Ярославівно!На Вашому уроці багато чого зроблено, але Ви написали конспект уроку без врахування вимог.Що це за вид роботи :замініть іменники , доповніть кожну колонку тощо.Може бути: усна робота, творча робота чи робота на дошці або з підручником тощо.А де тип уроку? На уроці необхідна творчість учителя і учнів. Доробіть свій урок.