mail@urok-ua.com

Конспект уроку української мови для 4 класу по темі: “Рід іменника. Віднесення іменника до одного з родів. Числа іменника”

Впродовж уроку учні повторюють й поглиблюють знання про іменник, як частину мови; використовують здобуті мовні знання і мовленнєві вміння у процесі виконання завдань; визначають рід і число іменників, відносять їх до одного з родів, змінюють іменники за числами будують звукові моделі слів; виконують творчі завдання; розвивають мовлення; висловлюють оцінні судження щодо якості усної відповіді, письмової роботи власної та однокласників.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалась вправа “Оціни себе”, “Ланцюжок запитань і відповідей”, “Хамелеон”. Домашнє завдання досягає мети, адже учні розвиватимуть пам*ять, мовлення та отримають теоретичні знання в цікавій формі. Дякую.

  2. Гарний, сучасний урок, має цікаві завдання, види робіт, які поглиблюють і вдосконалюють знання отримані на попередніх уроках. Презентація допомагає активізувати учнів на уроці. Вчитель володіє інтерактивними форматми роботи на уроці. Дякую.

  3. Інтерактивні вправи, хвилинка фразеологічна, наочні правила, подані в цікавій формі, інтерактивні вправи, оціночні судження, виконання творчих завдань, розвиток мовлення, все по ділу, нічого зайвого. Урок цікавий, динамічний, результативний. Вчитель – молодець!