mail@urok-ua.com

Конспект уроку української мови для 4 класу по темі: “Рід іменника. Віднесення іменника до одного з родів. Числа іменника”

Впродовж уроку учні повторюють й поглиблюють знання про іменник, як частину мови; використовують здобуті мовні знання і мовленнєві вміння у процесі виконання завдань; визначають рід і число іменників, відносять їх до одного з родів, змінюють іменники за числами будують звукові моделі слів; виконують творчі завдання; розвивають мовлення; висловлюють оцінні судження щодо якості усної відповіді, письмової роботи власної та однокласників.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
457

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Сподобалась вправа “Оціни себе”, “Ланцюжок запитань і відповідей”, “Хамелеон”. Домашнє завдання досягає мети, адже учні розвиватимуть пам*ять, мовлення та отримають теоретичні знання в цікавій формі. Дякую.

  2. Гарний, сучасний урок, має цікаві завдання, види робіт, які поглиблюють і вдосконалюють знання отримані на попередніх уроках. Презентація допомагає активізувати учнів на уроці. Вчитель володіє інтерактивними форматми роботи на уроці. Дякую.

  3. Інтерактивні вправи, хвилинка фразеологічна, наочні правила, подані в цікавій формі, інтерактивні вправи, оціночні судження, виконання творчих завдань, розвиток мовлення, все по ділу, нічого зайвого. Урок цікавий, динамічний, результативний. Вчитель – молодець!