mail@urok-ua.com

Презентація до уроку української мови 3 клас. Змінювання іменників за питаннями.

Презентація «Змінювання іменників за питаннями» (3 клас) наповнена інформацією про відмінки та відмінювання іменників за родами на відмінками. Ви ознайомитесь із прикладами відмінювання, характеристикою кожного відмінка (запитання, закінчення), а також завданнями по даній темі, які допоможуть конкретизувати знання учнів, закріпити вивчений матеріал практично та розвивати логічне мислення та монологічне мовлення. Більше того, презентація «Змінювання іменників за питаннями» (3 клас) наповнена ілюстративним матеріалом, який допоможе зацікавити школярів і різнобарвити подачу нового матеріалу.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація Олени Степанівни відповідає визначеній темі. Вона яскраво стилізована. Завдання та вправи різноманітні та вдало скомпоновані. Інтерес учнів до роботи забезпечать ілюстрації.

  2. У презентації присутні приклади відмінювання, кожен відмінок має детальну характеристику. Завдання допомагають узагальнити знання з даної теми. Кращому сприйняттю матеріалу сприяють оформлення презентації.

  3. Гарна робота. Презентація побудована дуже чітко, поступово підводить дітей до зазначеної теми. Для кожного етапу дуже вдало підібрані завдання. Єдине, що я б змінила, то це колір шрифту – синій на фіолетовому трішечки губиться. Але то вже справа смаку. Спасибі за хорошу роботу. Успіхів.)

  4. В презентації чітко висвітлюється тема уроку «Змінювання іменників за питаннями» (3 клас). Все виконано естетично, в одному стильовому наповненні. Дібрані приклади, наочний матеріал роблять матеріал практично наповненим. Велике спасибі автору розробки.