mail@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури за темою: “Василь Симоненко- “лицар на білому коні” в українській літературі. Поезія “Лебеді материнства”

В учнів 7-9 класів відбувається становлення особистості, і мета вчителя допомогти їм правильно сформувати багато незрозумілих понять.
Готуючи даний урок, перш за все, намагалася виховувати почуття поваги, любові до Батьківщини, синівську вдячність матері , формувати кругозір, світогляд, національну самосвідомість, адже в даний час семикласникам важко зорієнтуватися і розібратися в подіях, які відбуваються навколо них.
Це був урок одного поета і однієї поезії. Я дуже задоволена тією атмосферою, яка панувала у класі. Не було жодної дитини, яка не прониклася б словами вірша, музикою, побаченим на екрані. У їхніх очах видно було і сум, і співпереживання, і радість, і гордість. І мені згадалися слова Григорія Сковороди: « Не вчи камінь котитися, просто прийми з-під нього перешкоду, і він покотиться сам». Я дала учням ті поняття, які на даний момент для них дуже важливі: Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Конспект уроку

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
73

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Якщо Ви побачили, що кожен учень проникся словами віршів, музики, побаченим на екрані, значить Ваша мета уроку була досягнута. Цьому сприяла структура уроку, що складалася як з традиційних, так й інноваційних методів. Плідної Вам взаємодії з учнями!