Конспект уроку з української літератури для 5 класу. Василь Симоненко «Цар Плаксій і Лоскотон». Різні життєві позиції царя Плаксія і Лоскотона (песимістична й оптимістична)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 5 класу. Василь Симоненко «Цар Плаксій і Лоскотон». Різні життєві позиції ца...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Виноградівський заклад повної загальної середньої освіти ім.О.М.Соценка

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Метою уроку є: навчати учнів визначати основні риси характеру дійових осіб твору, аналізувати їхню поведінку, розвивати навички висловлення особистого ставлення до зображуваного, проведення аналогії із сучасним життям, закріпити з учнями специфіку віршованої мови художніх творів.
Розвивати здібності п’ятикласників: увагу, пам’ять, аналітично-творчі вміння, критичне й асоціативне мислення.
Виховувати позитивні риси характеру, прагнення робити добро, сприяти усвідомленню значення для людини оптимістичного погляду на світ.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Казку В.Симоненка “Цар Плаксій та Лоскотон” учні сприймають із захватом.Конспект уроку починається з позитивної установки та мотивації наступної діяльності.Зацікавили мене “хвилинка міцних знань”,”Літературна дуель”.Дякую

  2. Урок починається зі створення емоційно-позитивного фону.
    Використовуються такі
    нетрадиційні завдання, як літературна дуель,хвилинка міцних знань. Добре,що проводиться аналогія з сучасним життям. Дякую.