mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для учнів 5 класу “В. Симоненко. Цікава сторінка із життя письменника. Казка “Цар Плаксій та Лоскотон”

Конспект уроку розкриває перед учнями літературний портрет відомого письменника Василя Симоненка, знайомить із його творчістю

Конспект уроку

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
51

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Урок-дослідження цікавий , учні отримують випереджувальні завдання , які дозволяють розвивати критичне мислення, аналізувати. Групи декламаторів знайомлять присутніх з віршованим твором.Домашнє завдання творче.

  2. Погоджуюсь із попередніми коментарями. Урок гарний. Чудова дослідницька робота. Сподобалась цікава вікторина. Влучні поради від розумного Гнома для учнів. Дякую за корисну розробку.

  3. Дуже цікавий конспект уроку. Гадаю , що учням він обов’язково сподобається, адже вони виступають не спостерігачами, а активними учасниками. Ви добре продумали випереджаюче домашнє завдання для учнів, адже воно не є надто важким, а також дітии витратять на нього невелику кількість свого часу, проте, вже починаючи з 5 класу, вони будуть привчатися до самостійної роботи в групах. Дякую за розробку та бажаю Вам і надалі творчих успіхів.

  4. Ви заохочуєте учнів до нестандартних завдань – це випереджаюче навчання, яке діти виконують ще з 5 класу. Грамотно підібрані форми та методи роботи з учнями . Цікаво розроблена вікторина. Урок заслуговує уваги.