mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для учнів 5 класу “В. Симоненко. Цікава сторінка із життя письменника. Казка “Цар Плаксій та Лоскотон”

Конспект уроку розкриває перед учнями літературний портрет відомого письменника Василя Симоненка, знайомить із його творчістю

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
111

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Хороша методична розробка. Добре те, що вчитель практикує роботу в групах. Завдання цікаві. Я б особисто ще розширила роботою з партитурою тексту (раз він уміщений в конспекті) й художніми засобами, яких дуже багато у названому творі. Дякую!

  2. Урок-дослідження цікавий , учні отримують випереджувальні завдання , які дозволяють розвивати критичне мислення, аналізувати. Групи декламаторів знайомлять присутніх з віршованим твором.Домашнє завдання творче.

  3. Погоджуюсь із попередніми коментарями. Урок гарний. Чудова дослідницька робота. Сподобалась цікава вікторина. Влучні поради від розумного Гнома для учнів. Дякую за корисну розробку.

  4. Дуже цікавий конспект уроку. Гадаю , що учням він обов’язково сподобається, адже вони виступають не спостерігачами, а активними учасниками. Ви добре продумали випереджаюче домашнє завдання для учнів, адже воно не є надто важким, а також дітии витратять на нього невелику кількість свого часу, проте, вже починаючи з 5 класу, вони будуть привчатися до самостійної роботи в групах. Дякую за розробку та бажаю Вам і надалі творчих успіхів.

  5. Ви заохочуєте учнів до нестандартних завдань – це випереджаюче навчання, яке діти виконують ще з 5 класу. Грамотно підібрані форми та методи роботи з учнями . Цікаво розроблена вікторина. Урок заслуговує уваги.