mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6-го класу на тему «О. Довженко. «Зачарована десна» – задушевна лірична оповідь про дитинство письменника

Визначити основні джерела особистості письменника та його таланту, вдосконалювати вміння учнів аналізувати художній твір.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Між етапами уроку відсутній логічний зв’язок, конспект характеризується фрагментарністю. Некоректно сформульовані завдання щодо актуалізації опорних знань. За поданими словами не зможуть учні скласти сенкан. Не зрозуміла завдання до “сходинок”. Не продумано домашнє завдання (конкретизувати потрібно було). Вибачте.

  2. Використання на уроках літератури цікавих інноваційних методів навчання – це запорука хорошої результативності на заняттях. Тут і “Сенкан”, і “Асоціативне гроно”, і “Інформаційне гроно”, і “Сітка Елвермана” відіграють значну роль, що є схвальним. Бажаю гарних Вам уроків та здібних учнів! Дякую!

  3. Конспект уроку у якому вчитель чітко визначив роботу учнів, підібрав сучасні вправи. котрі доповнюють одна одну та допомогають учневі не лише перевірити свої знання, а й поглибити своє пізнання тексту твору. Також учні таким чином систематизують свої знання, що стане їм у пригоді на контрольній роботі. Дякую автору за використані форми роботи. Чесно кажучи, про деякі з них я не знала. Бажаю Вам творчого натхнення.