mail@urok-ua.com

Презентація уроку української літератури 11 клас “Роман у віршах Ліни Костенко “Маруся Чурай” – найпомітніше явище в українській літературі ХХ століття”

Презентація уроку української літератури 11 клас “Роман у віршах Ліни Костенко “Маруся Чурай” – найпомітніше явище в українській літературі ХХ століття”
Презентація допоможе ознайомити учнів із особливостями жанру роману у віршах, розкрити історичну та фольклорну основу твору, багатство тем та проблематики; розвивати вміння учнів працювати з текстом, аргументовано висловлювати свої думки

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. В цілому презентація розкриває тему та мету уроку. Але немає слайдів щодо фольклорної та історичної основ, не вказані сюжетні лінії та актуальність тексту. Вважаю, що логічно було б спочатку провести роботу над змістом, а вже потім визначати елементи композиції. Порада: використовувати однаковий шрифт. Дякую.

  2. Хочу звернути увагу не на змістовне наповнення презентації, а на її оформлення. Приємно вражена: фон вдалий, український орнамент, мало тексту – нічого не відволікає від роботи. Дякую.

  3. “Антивірус” – вперше почула про таку інтерактивну вправу! Цікаво!!! Дана презентація є добрим тлом для вивчення теми із української літератури. Проте, на мою думку, варто вичитати та виправити деякі незначні орфографічні та технічні помилки у роботі. Дякую!