Конспект уроку з української літератури для 11 класу. Історичний роман «Маруся Чурай» Ліни Костенко

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 11 класу. Історичний роман «Маруся Чурай» Ліни Костенко
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Веселівської селищної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Історичний роман «Маруся Чурай» Ліни Костенко
Мета уроку: дослідити майстерність письменниці у змалюванні образів роману, розкрити їх неповторну індивідуальність, духовну силу і красу Марусі Чурай,
художні особливості роману у віршах, усвідомити ідею твору через ґрунтовне опрацювання тексту розвивати пізнавально-дослідницьку діяльність учнів, формувати комунікативно-мовленнєві компетенції,вміння висловлювати власну думку про поведінку героїв, бачити через наскрізні проблеми твору власні, розвивати образне, логічне та критичне мислення, навички аналізувати, співставляти, сприяти розвитку творчого потенціалу, розуміти красу рідного слова;виховувати відповідальність, самостійність, колективізм, патріотизм, національну самосвідомість; розвивати громадянську самосвідомість, утверджувати почуття людської гідності, доброти, милосердя, справедливості, виховувати учнів в дусі поваги до минулого та гордості за свій народ.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Не розумію, як все заплановане можна виконати за урок. Наявні елементи позакласного заходу (хліб-сіль гостям, учні продовжуть вчителя без постановки завдання тощо), це зайве. Вибачте, але не підтримую уроки-суди або їхні елементи. Дякую.

  2. Урок просякнутий джерелами народних традицій, піснями, кольоротерапією. Досить вдале поєднання традиційних та інноваційних прийомів навчання. Ваш урок сприяв тому, що я разом з героями роману “Маруся Чурай” поринула в історичне минуле нашого народу.

  3. Тетяна Валентинівна на цьому уроці- талановитий диригент.На зміну стандартним урокам – впевнено приходять новаторські – це найчастіше імпровізовані навчальні заняття,що містять нетрадиційні етапи,відображають спробу вийти за межу шаблону в побудові методичної структури заняття – урок історичної правди.Сподобалась картка настрою і музичний супровід.Дякую

  4. Урок літературно-історичної правди зацікавлює з перших рядків. Учитель використовує такі методи та прийоми навчання: карта знань, асоціації, пазли, уроки історії…Урок цікавий,сучасний. Дякую.