mail@urok-ua.com

Конспект уроку читання Тема ” Життя і творчість Ліни Костенко. Краса і почуття”

Матеріал уроку допоможе в цікавій формі ознайомитися з життям та творчісттю Лни Костенко та іі віршами осінньої тематики

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Проведена вчителькою велика підготовча робота щодо організації роботи дітей. Але в інформації про Ліну Костенко допущена фактична помилка: невірно вказана дата народження поетеси (неприпустимо!). Не потрібно було розповідати про відзнаки письменниці, бо це складно для сприйняття на слух дітьми. Цікаво було б прочитати хоч одне есе, написане учнем четвертого класу. Дякую.

  2. Урок спланований вдало. Робота в групах дає можливість учням більше дізнатися з творчості поетеси. З завдань уроку не видно, де тіти вчаться образному мисленню, мовленню. В дітей вчитель виховує любов до художнього слова. Краще спитати в учнів про настрій вірша. Рефлексія? Дякую.

  3. Дуже люблю творчість Ліни Костенко, тому дуже приємно аналізувати розробку заняття за її творчістю. Вражає захоплююча інсценізація, вдалі методи роботи. Урок сучасний, гарний. Дякую!

  4. Сценка на початку уроку мотивує учнів на плідну діяльність.Урок сучасний , всі завдання мають розвивальний характер. Використані методи та прийоми доцільні , логічно доповнюють один одного.Оздоровчі вправи сприяють зняттю напруги. Дякую.

  5. Прекрасний црок, сучасні методи роботи, цікаво викладений матеріал, є і ппезентація, і музичний супровід, групова робота, багато наочності, демонстрація художніх робіт учнів, все це створює гарну атмосфуру, вчитель – молодець!