mail@urok-ua.com

Урок з позакласного читання для учнів початкових класів з теми “Філософська глибина, життєві цінності, краса слова в поезії Ліни Костенко”

Мета виховного заходу – ознайомити учнів із життям української поетеси Ліни Костенко, життєвими цінностями, філософською глибиною, красою слова в її поезії; сформувати оцінні судження щодо прекрасного і вічного в нашому житті, що облагороджує його, робить змістовним; розвивати емоційну сприйнятливість, виокремлювати головну думку твору;виховувати в учнів щирість, правдивість, почуття болю за молоді життя, яким не судилося розквітнути; любов до природи, шану до кожної миті життя до всього, що живе під небом рідної України.

Виховний захід

Презентація до заходу

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 4.8 з 5)
295

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дана розробка насичена різними формами роботи.Захід вийшов дійсно цікавим та змістовним,що сприяє досягненню поставлених завдань.Дякую за розробку !Також вдало створена презентація.

  2. Урок змістовний, досить цікавий, достатньо насичений корисною інформацією. Інноваційний, отже буде цікавий дітям. Видно, що проведена велика підготовча робота як вчителя, так і учнів. Бажаю Вам успіхів!