Конспект уроку зарубіжної літератури для 9 класу «Євгеній Онєгін» – соціально психологічний роман у віршах. Поняття про «онєгінську строфу»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку зарубіжної літератури для 9 класу «Євгеній Онєгін» – соціально психологічний роман у віршах. Поняття про ...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Запорізька ЗОШ I- III ступенів № 75

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок за романом “Євгеній Онєгін” допоможе учням розібратися в теоретичних поняттях “роман у віршах”, “реалізм”, “соціально-психологічний роман”, “онєгінська строфа” та з’ясувати, чому цей роман називають “енциклопедією російського життя”.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Трохи здивована конспектом. Ні мотивації, ні пояснення дій. Все просто: питання -відповідь, але ж учні відповідей не знають, бо це урок сприйняття нового матеріалу. Хто відповідає? Сам учитель? Не побачила розвитку навичок виразного читання (крім епіграфа).

  2. На уроці відчувається особливий мікроклімат.Учителем продумана система питань і завдань при аналізі твору з метою розкриття фактичного змісту та ідеї.На початку уроку застосована інтерактивна вправа,яка допомогла в нетрадиційній формі провести опитування дітй,підготуваатися до настуаного етапу урокую . Дякую!

  3. Конспект уроку має всі потрібні складові. Велика увага приділена словниковій роботі та теорії літератури. Автором підготовлені проблемні запитання , які спонукають до обговорення. Передбачено і творче завдання – складання сенкану.

  4. Урок доступний для розуміння, цікавий, прослідковується систематичність вправ, наступність, перспективність.Завдяки вдало дібраним методам і прийомам , вважаю, учні отримають міцні знання з даної теми. Під час підсумку вчитель доцільно використовує складання сенкану.