mail@urok-ua.com

Психологічний супровід та становлення вікових новоутворень у дошкільника.

Психологічний супровід та становлення вікових новоутворень у дошкільника.Проблема створення умов для цілісного гармонійного розвитку дитини дошкільного віку в освітньому процесі – один із пріоритетних напрямків діяльності ДНЗ. Психологічна служба стала значущим компонентом цілісної системи дошкільної освіти.
Аналіз останніх досліджень та публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми, свідчить про варіативність підходів у формуванні моделей діяльності практичної психологічної служби в системі дошкільної освіти.

 • : Лисенко Тетяна Анатоліївна
 • : вихователь
 • : ККДНЗ №141
 • Психологічний супровід
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
116

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Емоції у дитини ми спостерігаємо з народження, стежимо за ним у дошкільному віці. Але приходить той час коли ми не можемо справитися з емоціями дитини і з своїми емоціями.Тільки від дорослих залежить емоційний стан дитини. Ця стання дає відповіді на багато запитань.Буду використовувати у роботі з батьками. Дякую.

 2. Дякую , вам за роботу, мене зацікавили іноваційні технологіх, які можно запозичити для власної роботи. Пророблено обширна робота, чимало корисної, пізнавальноі та цікавої інформації.

 3. Увагу привертає практична частина, з якої можна запозичити для себе чимало корисного матеріалу. Ігри , вправи , спрямовані на зменшення агресивності , подолання тривожності. Подано для ознайомлення інноваційні технології, зокрема піскотерапія.

 4. Дуже обширний матеріал систематизовано у посібнику, є цікаві тренінгові завдання з арт-терапії, піскотерапії, рекомендації батькам, але важко вловити основне призначення посібника: тут і емоційна складова, і роль психологічної служби у закладі, і інтерактивні методи роботи з дітьми…А хотілося б почерпнути більше знань про основну тему посібника – становлення вікових новоутворень у дошкільників, яка загубилася.