mail@urok-ua.com

Психологічний супровід та становлення вікових новоутворень у дошкільника.

Психологічний супровід та становлення вікових новоутворень у дошкільника.Проблема створення умов для цілісного гармонійного розвитку дитини дошкільного віку в освітньому процесі – один із пріоритетних напрямків діяльності ДНЗ. Психологічна служба стала значущим компонентом цілісної системи дошкільної освіти.
Аналіз останніх досліджень та публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми, свідчить про варіативність підходів у формуванні моделей діяльності практичної психологічної служби в системі дошкільної освіти.

 • : Лисенко Тетяна Анатоліївна
 • : вихователь
 • : ККДНЗ №141
 • Психологічний супровід
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
62

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Дякую , вам за роботу, мене зацікавили іноваційні технологіх, які можно запозичити для власної роботи. Пророблено обширна робота, чимало корисної, пізнавальноі та цікавої інформації.

 2. Увагу привертає практична частина, з якої можна запозичити для себе чимало корисного матеріалу. Ігри , вправи , спрямовані на зменшення агресивності , подолання тривожності. Подано для ознайомлення інноваційні технології, зокрема піскотерапія.

 3. Дуже обширний матеріал систематизовано у посібнику, є цікаві тренінгові завдання з арт-терапії, піскотерапії, рекомендації батькам, але важко вловити основне призначення посібника: тут і емоційна складова, і роль психологічної служби у закладі, і інтерактивні методи роботи з дітьми…А хотілося б почерпнути більше знань про основну тему посібника – становлення вікових новоутворень у дошкільників, яка загубилася.