Психологічний супровід та становлення вікових новоутворень у дошкільника.

Автор публікації
Автор матеріалу: Психологічний супровід та становлення вікових новоутворень у дошкільника.
Посада: вихователь
Місце роботи: ККДНЗ №141

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Психологічний супровід та становлення вікових новоутворень у дошкільника.Проблема створення умов для цілісного гармонійного розвитку дитини дошкільного віку в освітньому процесі – один із пріоритетних напрямків діяльності ДНЗ. Психологічна служба стала значущим компонентом цілісної системи дошкільної освіти.
Аналіз останніх досліджень та публікацій, у яких започатковано розв’язання цієї проблеми, свідчить про варіативність підходів у формуванні моделей діяльності практичної психологічної служби в системі дошкільної освіти.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Емоції у дитини ми спостерігаємо з народження, стежимо за ним у дошкільному віці. Але приходить той час коли ми не можемо справитися з емоціями дитини і з своїми емоціями.Тільки від дорослих залежить емоційний стан дитини. Ця стання дає відповіді на багато запитань.Буду використовувати у роботі з батьками. Дякую.

  2. Дякую , вам за роботу, мене зацікавили іноваційні технологіх, які можно запозичити для власної роботи. Пророблено обширна робота, чимало корисної, пізнавальноі та цікавої інформації.

  3. Увагу привертає практична частина, з якої можна запозичити для себе чимало корисного матеріалу. Ігри , вправи , спрямовані на зменшення агресивності , подолання тривожності. Подано для ознайомлення інноваційні технології, зокрема піскотерапія.

  4. Дуже обширний матеріал систематизовано у посібнику, є цікаві тренінгові завдання з арт-терапії, піскотерапії, рекомендації батькам, але важко вловити основне призначення посібника: тут і емоційна складова, і роль психологічної служби у закладі, і інтерактивні методи роботи з дітьми…А хотілося б почерпнути більше знань про основну тему посібника – становлення вікових новоутворень у дошкільників, яка загубилася.