Конспект уроку з художньої праці у 4 класі “В бабусиному дворі як у віночку”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з художньої праці у 4 класі “В бабусиному дворі як у віночку”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ст. №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Разом з учнями 4-го класу створили колективну композицію із серії «Мій рідний край» «В бабусиному дворі як у віночку». Продовжила роботу над видами декоративно – ужиткового мистецтва (етнодизайн). Розвивала художньо – естетичні здібності, фантазію, уміння працювати в групах та творчо використовувати матеріали. Виховувала в учнів стійке почуття національної свідомості й високої духовності, любов до рідного краю та до своєї родини.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Колективна творча справа згуртовує учнівський колектив. На уроці виховується і любов до рідного краю.На занятті взаємодіють п’ять майстерень. Емоційний стан забезпечують вірші та музичні твори.

  2. Учні співпрацюють в групі, об*єднавшись за кольором квітів.Кожна група-майстерня працює з різною технікою виконання.Фото допомагає побачити творчу роботу учнів та оцінити їх старанність.Вчитель ставить за мету виховувати любов до свого краю.

  3. Урок базується на практичній діяльності учнів. Цінно те, що в результаті діяльності окремих груп з’вляється колективна робота у нетрадиційній техніці, що поєднала у собі добре знайомі учням види робіт. Дякую.