Конспект уроку з художньої культури в 10 класі “Театр корифеїв”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з художньої культури в 10 класі “Театр корифеїв”
Посада: учитель зарубіжної літ і художньої культури
Місце роботи: Кузнецівська ЗОШ I-III ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок сплановано у формі зустрічі з акторами театру корифеїв, є рольова гра, інсценізація уривків п’єс з репертуару українського театру.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Урок і справді зацікавлює. Хоч і не викладаю в 10 класі, але роботою приємно вражена. У задумі роботи відчувається висока майстерність та креативність вчителя. Краєзнавчий аспект – супер! Дякую!

  2. Нестандартний підхід до викладання драматургії зацікавлює з перших рядків конспекту уроку. Сподобалося, що вчитель з учнями веде пошуково-дослідницьку роботу. Інсценізація сприяє розвитку творчості кожного учня. Дякую.

  3. Урок -театралізація має на меті ознайомити учнів з творчим щляхом Марії Заньковецької та видатними корифеями українського театру. Гадаю, що дана форма проведення зацікавить дітей та залишить у пам*яті приємні спогади.

  4. Прекрасний урок-театралізація.Відчувається щоденна пліідна робота вчителя і дітей.Урок сприяє духовному піднесенню,розкриває талант кожної дитини у різних сферах мистецтва.На мій погляд можна підготувати презентацію,яка б доповнювала захід образами природи,портретами тощо.Дякую!

    1. Дякую. Ваші зауваження дуже влучні. Шкода, що я не прикріпила аудіо, відео та презентації. Але у конспекті вони вказані. Так що з цим все добре.

  5. Цей урок спрямований на формування загальнокультурного, особистісного, пізнавального та творчого розвитку учня, що забезпечує таку ключову компетенцію, як уміння вчитися. Театралізована діяльність виступає як зовнішній розвиток у школярів пізнавальних процесів, творчого потенціалу. Вчитель організував умови, спрямовані на активізацію дій учнів. Дякую.

    1. Дякую за коментар. Завжди намагаюся знайти на уроці місце краєзнавчому матеріалу, бо він цікавить учнів.Так, ми довго шукали факти про перебування акторів театру корифеїв у нашому краї. І знайшли! Діти були вражені: у нас? такі люди?! Урок вийшов дійсно цікавий.