ТЕСТИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ СФОРМОВАНОСТІ ЧИТАЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ 4 КЛАСІВ

Автор публікації
Автор матеріалу: ТЕСТИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ СФОРМОВАНОСТІ ЧИТАЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ 4 КЛАСІВ
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Волочиська загалноосвітня школа І- ІІІ ступенів №5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У даному посібнику подано 8 тематичних робіт, складених відповідно до вимог навчальної програми Міністерства освіти і науки України з літературного читання для 4 класу та підручника «Літературне читання . 4 клас» (автор О. Я. Савченко).
До кожної тими запропоновані завдання, які дають можливість визначити елементарні знання четвертокласників з кола читання(прізвища, імена відомих дитячих письменників та їх твори); рівень засвоєння школярами літературознавчих понять(сюжет, композиція, персонаж, тема, основна думка твору та ін.); вміння, які забезпечують повноцінне сприйняття, засвоєння, відтворення змісту різнопланових творів (жанр твору, засоби художньої виразності та ін.). Завдання передбачає вибір правильної відповіді із кількох запропонованих, встановити відповідність та виявити власне ставлення учнів до якогось явища чи події із прочитаного твору. Тести- ефективний та швидкий спосіб перевірки, тренування та контролю знань.
Мета цього посібника- допомогти вчителеві в організації проведення уроків узагальнення та систематизації знань учнів з літературного читання у 4 класі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Посібник – скарбниця для вчителя, який хоче побачити не лише знання учнів з літературного читання, а й виявити творчих дітей. Завданнями посібника відображені основні функції контролю навчальних досягнень: діагностувальна, прогностична, навчально- перевірювальна, розвивальна, виховна, мотиваційна, коригувальна. Чекаю на новий посібник!