Дидактичний матеріал для уроків української літератури у 9 класі з теми: «Творчість Григорія Сковороди»

Публікація містить інтерактивний дидактичний матеріал для вивчення творчості Григорія Сковороди, який можна використовувати як на уроках, так і в позакласній роботі з української літератури.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Лосіцька Людмила Миколаївна
  • : Вчитель української мови та літератури
  • : Кривоносівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради Черкаської області
  • Дидактичний матеріал для уроків української літератури у 9 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Щиро вдячна колезі за гарний дидактичний матеріал для вивчення на уроках української літератури творчості Г.С.Сковороди. Цікаві практичні рекомендації можна, звичайно, використовувати під час ознайомлення із життям і творчістю інших письменників української або зарубіжної літератур. Перевірте сенкан. Зичу нових творчих здобутків!

  2. Така дуже цікава креативна робота! Ваш інтерактивний дидактичний матеріал для вивчення творчості Григорія Сковороди можна брати як зразок. Взяла для себе цікаві форми роботи: “фехтування”, “іподром”, “мініатюра”. Дякую.

  3. Запропонований дидактичний матеріал вражає своїм змістом. Кожне завдання несе в собі інноваційне зерно. Сподобалась вправа для роботи в парах “Фехтування”, “Напишіть листа до…” та інші. Дякую автору за творчість!