mail@urok-ua.com

“Значення творчості Г.С.Сковороди”. Конспект уроку з української літератури для 9 класу

“Значення творчості Г.С.Сковороди”. Конспект уроку з української літератури для 9 класу
Конспект можна використовувати для проведення уроку української літератури як підсумково – узагальнювальний з теми “Творчість Григорія Савича Сковороди”

Конспект уроку

 • : Лаврова Ніна Іванівна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа I-II ступенів №17"
 • Значення творчості Г.С.Сковороди
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
277

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Отак треба проводити підсумкові уроки з теми! Не говорити, який Сковорода талановитий( це вже було на всіх уроках), а шукати в його творчості те, “що не вмирає”. Ви вдало це організували з учнями.

 2. Урок достатньо насичений,побудований на застосуванні інтерактивних форм роботи.Діти виступають у ролі координатора,художника,екскурсрвода тощо. Відчувається досвід роботи вчителя,який під час усієї роботи є невидими дирижером усього дійства.

 3. Урок цікавий, використані інтерактивні форми роботи, які розвивають вміння працювати в команді, лідерські якості, толерантність. Має місце випереджальне домашнє завдання, вірно сформована мета уроку, влучний епіграф. Але зовсім відсутня мотивація до вивчення даної теми.

 4. Така форма проведення підсумкового уроку має право на життя. Велася велика підготовча робота, підібрано багато додаткового матеріалу , творчих завдань. Словесник навчає аналізувати , робити висновки, самостійно працювати. Дякую.