mail@urok-ua.com

“Значення творчості Г.С.Сковороди”. Конспект уроку з української літератури для 9 класу

“Значення творчості Г.С.Сковороди”. Конспект уроку з української літератури для 9 класу
Конспект можна використовувати для проведення уроку української літератури як підсумково – узагальнювальний з теми “Творчість Григорія Савича Сковороди”

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Лаврова Ніна Іванівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа I-II ступенів №17"
  • Значення творчості Г.С.Сковороди
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчителька підібрала для учнів чимало творчих завдань. Перевірка домашнього завдання — результат роботи чотирьох груп. Не зрозуміла, навіщо на етапі засвоєння нового матеріалу діти ділилися знову на групи, але завдання виконував один учень (до речі, за 15 хвилин виконати його важко).Завдання для решти учасників кожної групи — цікаве, але теж потребує багато часу. Не було тематичного підсумку уроку. Дякую.

  2. Отак треба проводити підсумкові уроки з теми! Не говорити, який Сковорода талановитий( це вже було на всіх уроках), а шукати в його творчості те, “що не вмирає”. Ви вдало це організували з учнями.

  3. Урок достатньо насичений,побудований на застосуванні інтерактивних форм роботи.Діти виступають у ролі координатора,художника,екскурсрвода тощо. Відчувається досвід роботи вчителя,який під час усієї роботи є невидими дирижером усього дійства.

  4. Урок цікавий, використані інтерактивні форми роботи, які розвивають вміння працювати в команді, лідерські якості, толерантність. Має місце випереджальне домашнє завдання, вірно сформована мета уроку, влучний епіграф. Але зовсім відсутня мотивація до вивчення даної теми.

  5. Така форма проведення підсумкового уроку має право на життя. Велася велика підготовча робота, підібрано багато додаткового матеріалу , творчих завдань. Словесник навчає аналізувати , робити висновки, самостійно працювати. Дякую.