Канцтовари для малювання та творчості: що можна купити

Великий асортимент товарів для творчості дозволяє експериментувати, пробувати різні види діяльності й шукати хобі, яке точно сподобається. Більшість канцтоварів можуть використовувати і діти. Це гуаш, акварель, клей-олівець, кольоровий папір, пастель і безліч іншого. Що можна купити, якщо цікавлять товари для творчості для дітей?

Малювання

Художня творчість проявляється різними способами і інструментів для неї існує дуже багато. Залежно від техніки малювання може знадобитися те чи інше канцелярське приладдя. Ось що можна купити, якщо дитина хоче малювати:

  • кольорові олівці — набори є на різну кількість олівців;
  • пастелі;
  • фарби — гуаш, акварель, акрил;
  • коректор-ручка — для декорування арт-робіт;
  • фломастери — для маленької дитини краще купити водні фломастери;
  • альбоми для малювання;
  • пензлики, палітри, стакани для води тощо.

В інтернет-магазині Chaspik.ua товари для малювання зручно вибирати в добре структурованому каталозі або за допомогою пошуку.

Аплікація

Ця дитяча творчість теж популярний вид дозвілля як серед малюків, так і серед школярів. Для створення аплікацій не знадобиться багато канцтоварів. Зазвичай це кольоровий папір, картон, ножиці з тупими кінцями, клей ПВА або клей-олівець.

Ліплення

Ліплення діти люблять не менше за малювання. До того ж воно корисне для малюків, оскільки добре розвиває дрібну моторику. Для ліплення знадобляться м’який пластилін, дощечка з пластиковими стеками. Восковий пластилін легко розминається та чудово ліпиться, що дозволяє створювати різні шедеври.

Оригамі

Цей вид творчості не настільки популярний, як згадані вище, однак він теж має багато поціновувачів. Для складання красивих фігурок не потрібне особливе канцелярське приладдя, лише звичайний білий папір, який використовують для друку. Також можна купити спеціальний папір для оригамі різного кольору.

Квілінг

Для створення вишуканих картин із квітами, тваринами чи іншими елементами потрібно купити спеціальній папір для квілінгу у вигляді кольорових смужок. Також знадобляться невеликі ножиці, лінійка, клей ПВА, білий і кольоровий картон, а також пристрій для закручування паперових стрічок у спіралі.

Набори для творчості

Якщо ви не знаєте, яка саме творчість для дітей зацікавить вашого малюка чи школяра, ви можете спробувати різні хобі. Це легко зробити з готовими наборами для творчості, які виробники пропонують у великій кількості. Набори для творчості дозволяють спробувати себе в бісероплетінні, шитті, виготовленні декору з фоамірану, миловарінні тощо.

Щоб знайти улюблений вид творчості, потрібно пробувати робити різне. Саме так дитина зрозуміє, що їй подобається робити, а що — ні.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *