Як надрукувати навчальну літературу

Як би сучасні технології не випереджали час, навряд чи вони зможуть повноцінно замінити друковану книгу. Ба більше, доведено — дітям та дорослим корисно читати та навчатися завдяки друкованим підручникам.

Як надрукувати навчальну літературу

Перша та надважлива причина — це зосередженість. Дитина не відволікається на соцмережі, ігри, відео тощо. Її фокус уваги сконцентрований на тексті та засвоєнні інформації. Також читання з друкованих підручників створює фізичний зв’язок між дитиною та текстом, що покращує розуміння й запам’ятовування.

Розвивається розуміння прочитаного, розпізнавання слів, вдосконалення лексичного запасу. Підкреслення важливих моментів, виписані нотатки — все це сприяє активній взаємодії зі словами та поліпшує дитячі навички. І, звісно, це зменшення візуального напруження — зокрема мінімізований вплив на чутливий зір.

Крім того, інколи купити підручники проблематично, адже деякі є лише онлайн. Тому розберемося, як їх можна друкувати.

Як надрукувати підручник

  1. Знайти безпосередньо підручник в електронному форматі — бажано у вигляді PDF-файлу, адже з ним працювати найзручніше. Також упорядкуйте матеріал та обов’язково дотримуйтесь відступів, щоб під час друку сторінка не обрізалася: верхній відступ: 2,5-3 см, нижній відступ: 2,5-3 см, лівий відступ: 3-3,5 см, правий відступ: 2-2,5 см;
  2. Визначте орієнтацію. Книжкова означає, що ширина сторінки менша, ніж її висота. Альбомна — що ширина сторінки більша, ніж її висота. Це можна використати для картинок або графіки;
  3. Оберіть розмір, з яким хочете працювати — це буде книга А5, В5, чи, може, А4?
  4. Знайдіть необхідну кількість чорнила для друку, щоб у процесі не було зайвих «сюрпризів» і не довелося розпочинати все з самого початку. Радимо обрати якісний білий папір, який забезпечує чіткий друк;
  5. Перевірте налаштування друку. Ви можете вибрати якість друку (стандартна або висока), тип паперу (звичайний або фото), режим друку (кольоровий або чорно-білий), а також опції, які відповідають вашим потребам (наприклад, автоматичний двосторонній друк);
  6. Пам’ятайте про особливості відображення сторінок, якщо ви обираєте функцію «друк книги». По-перше, друк буде не стандартним (кожна сторінка на новому аркуші), а двостороннім. На першому аркуші буде знаходитися перша і остання сторінка, другому — друга і передостання. І так далі.

Результат друку вдома може відрізнятися від професійного друку у видавництві. Якість може бути непогана, але будьте готові до можливих відмінностей: нечіткість картинок і слів, нерівний друк (часом сторінка «лягає» криво), відсутність обкладинки і так далі.

Втім, можна попередити ситуацію, коли «щось пішло не так». У друкарні Printto є всі можливості друкувати для вас якісний підручник, який не захочеться випускати з рук. Крім того, наші  менеджери зорієнтують щодо будь-яких питань і допоможуть розібратися в усіх параметрах. Це дуже просто — з вас електронна книга, з нас — її найкраща друкована версія. Навіть в 1 екземплярі.

Джерело: https://printto.ua/

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *